۰۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۱
تعداد بازدید: ۲۲۵۸۸۳
مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد شایعات مطرح شده پیرامون مورایس توضیحاتی را ارائه داد.
کد خبر: ۳۴۸۹۴

ساکت در برابر جدایی مورایس ساکت نماند |  به دنبال تخریب ثبات سپاهان است

جریانات رسانه‌ای تلاش می‌کند برای تیم‌های غیر پایتخت حاشیه درست کند!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، محمدرضا ساکت در مورد شایعات مطرح شده پیرامون مورایس به رسانه باشگاه سپاهان، گفت: سرمربی تیم مصاحبه‌ای با یکی از خبرگزاری‌های پرتغال داشت و نسبت به کشور خود اظهار علاقه کرده است. این سوال را از هر کسی بپرسید، دوست دارد در کشور خودش کار کند. با اینحال مورایس قرارداد ۳ ساله دارد و پایند و متعهد است.

ساکت گفت: مورایس همین چند روز پیش اعلام کرد با علاقه به عشق مردم و هواداران با جدیت کار خود را ادامه می‌دهد. متاسفانه از جریانات رسانه‌ای رنج می‌بریم که تلاش می‌کند برای تیم‌های غیر پایتخت حاشیه درست کند. این تحلیل‌های جریان رسانه‌ای است که به دنبال تخریب ثبات سپاهان است، مورایس با جدیت کار را جلو می‌برد و یک سال دیگر قرارداد دارد.

وی در مورد پرونده سپاهان در کمیته استیناف، عنوان کرد: اعتراضات جدی و قانونی به کمیته استیناف ارسال شده، امیدواریم این کمیته به دور از هیاهو و فضاسازی رسانه‌ای با تمرکز و دقت نظر همه ابعاد موضوع را بررسی کند. باشگاه سپاهان براساس مقررات اعلام شده هیچ‌گونه تخلف و ایرادی نداشته است و این موضوع نیز در حال رسیدگی است. تاکنون رأی اعلام نشده است.

/خبرورزشی.

برچسب ها: ژوزه مورایس سپاهان محمدرضا ساکت
ارسال نظر
آخرین اخبار