۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۰
تعداد بازدید: ۲۱۵۸۷۴
رئیس فدراسیون والیبال در حال بررسی و مذاکره به صورت مستقیم و غیرمستقیم با گزینه‌های مختلف جهان است و گاها جلسات مشورتی با مدیران عالی رتبه والیبال دنیا نیز برگزار می‌کند.
کد خبر: ۳۴۹۰۳

داورزنی در تکاپوی جذب مربی خارجی  سطح اول  | استویچوف و پیازا شرایط کار خود را مطرح کردند

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، بر اساس مناسبات و پروتکل‌های بین‌المللی ماه‌های اکتبر و نوامبر سال زمان طلایی مذاکره و انعقاد قرارداد برای مربیان تراز اول والیبال دنیاست و تیم‌های ملی مختلف در صورت تغییر در کادر فنی خود در این ماه‌ها اقدام به مذاکره و انعقاد قرار می‌کنند.

بر این اساس محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در این روزها جلسات بین‌المللی مختلفی را به صورت آنلاین با افراد مختلف داخلی و خارجی برای تهیه استراتژی و انتخاب شایسته‌ترین و بهترین مربی برای تیم ملی والیبال کشورمان برگزار می‌کند تا با مشورت و مذاکره به بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی دست یابد.

با توجه به اهداف و آرمان‌های والیبال ایران و بر اساس معیارهای کمیته فنی، سرمربی جدید تیم ملی باید شناخت کافی از بازیکنان و پتاسیل والیبال ایران در سراسر دنیا داشته و از قدرت مدیریتی بالایی نیز برخوردار باشد. همچنین گزینه مورد نظر باید از لحاظ دانش فنی به روز والیبال در سطح اول والیبال جهان باشد.

در این راستا رئیس فدراسیون والیبال در حال بررسی و مذاکره به صورت مستقیم و غیرمستقیم با گزینه‌های مختلف جهان است و گاها جلسات مشورتی با مدیران عالی رتبه والیبال دنیا نیز برگزار می‌کند.

لوران تیلی، جانلورنزو بلنجینی، استفان آنتیگا، مارسلو مندز، آندره‌آ آناستازی، ویتال هاینن، رنان دالزاتو، فیلیپ بلین، ولادیمیر آلکنو، خاویر وبر، رادوستین استویچف، آنجلو لورنزتی، روبرتو پیاتزا از جمله مربیانی هستند که محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال بری انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال مردان ایران با آنها به صورت مستقیم یا غیرمستقیم مذاکره و مشورت کرده است.

این درحالیست که جلسه آنلاین داورزنی با استویچوف و پیازا به صورت جداگانه برگزار شد و طرفین ضمن مطرح کردن اهداف و شرایط کاری، درخصوص اصلاح روند پیشرفت والیبال ایران در دنیا بحث و تبادل نظر کردند.

بر اساس برنامه اعلام شده در جلسه کمیته فنی، پس از انجام مذاکرات و اخذ برنامه‌ها و شرایط گزینه‌های مختلف و به نتیجه رسیدن در خصوص امکان همکاری طرفین، گزینه‌های مختلفی که امکان همکاری با شرایط مد نظر فدرالسیون والیبال ایران را دارند، با توجه به شاخص‌های تعیین شده و سوابق موجورد مورد بررسی قرار خواهند گرفت و از بین آن‌ها بهترین گزینه با توجه به مسیر و هدف والیبال ایران برای هدایت تیم ملی والیبال کشورمان انتخاب و معرفی می‌شود.

/فارس.

برچسب ها: والیبال محمدرضا داورزنی فدراسیون والیبال
ارسال نظر
آخرین اخبار