۰۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: ۱۸۵۳۵۱
حکم محرومیت دو ملی پوش کوراش مستقیما توسط کمیته انضباطی ایران نادو صادر شد.
کد خبر: ۳۴۹۲۷

محرومیت دو ملی پوش کوراش

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، افسران کنترل دوپینگ ایران نادو در تاریخ ۷ خردادماه در زمان برگزاری اردوی تیم ملی کوراش در شهر بجنورد اقدام به انجام تست خارج از مسابقه از "محمد محمدی بریمانلو" کردند که پس از بررسی‌های لازم، آزمایشگاه مرجع وادا وجود ماده‌های ممنوعه "استانوزولول" و "متاندینون" از گروه ماده ممنوعه S۱ لیست و روش‌های ممنوعه دوپینگ را در نمونه وی تایید کرد.

همچنین در تاریخ ششم شهریور افسران ایران نادو با حضور در اردوی آماده سازی تیم ملی کوراش برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو در تهران از "جواد مرادی" نمونه گیری خارج از مسابقه انجام دادند که آزمایشگاه مرجع وادا پس از برررسی‌های آزمایشگاهی وجود ماده ممنوعه "متاسترون" از گروه ماده ممنوعه S۱ را در نمونه وی شناسایی و اعلام کرد.

با توجه به پذیرش اولیه تخلف و قبول مجازات معین شده توسط هر دو ورزشکار، طبق ماده ۱-۸-۱۰ از مجموعه مقررات مبارزه با دوپینگ ایران، حکم محرومیت آن‌ها بدون انجام فرآیند دادرسی و تشکیل جلسه شورای صدور رای مستقیما توسط کمیته انضباطی ایران نادو صادر شد.

طبق رای صادره "محمد محمدی بریمانلو" از تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ تا ۱۴۰۵/۰۵/۲۷ و "جواد مرادی" از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ تا ۱۴۰۵/۰۶/۳۱ هر دو ورزشکار به مدت ۳ سال از کلیه فعالیت‌های ورزشی محروم می‌شوند.

/باشگاه خبرنگاران جوان.
برچسب ها: مبارزه با دوپینگ کمیته انضباطی کوراش
ارسال نظر
آخرین اخبار