۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۶
تعداد بازدید: ۲۱۵۳۰۷
ملی‌پوش رشته تیراندازی گفت: همان‌طور که مسئولان از ما انتظار دارند، ما هم انتظار داریم از فدراسیون حمایت کنند و حداقل‌ها فراهم شود.
کد خبر: ۳۴۹۶۷
همان‌طور که مسئولان از ما انتظار دارند، ما هم از مسئولان انتظار داریم!
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، هانیه رستمیان در خصوص عملکردش در بازی‌های آسیایی اظهار داشت: خداراشکر مسابقات خوبی بود. در جریان بازی‌های آسیایی سه مسابقه در تپانچه 10 متر و 25 متر داشتم و رکورد خوبی داشتم و در 25 متر فینال شدم اما با شرایطی که در فینال وجود داشت در این بخش به مدال نرسیدم هر چند در تپانچه میکس به مدال برنز دست یافتیم که نخستین مدال تپانچه در بازی‌های آسیایی بود.

وی افزود: انتظارات از تیراندازی در بازی‌های آسیایی بالا بود و عملکرد ما هم خوب بود. سطح تیراندازی در بازی‌های آسیایی بالا بود و مثل قهرمانی جهان بود. قدرت های تیراندازی جهان در آسیا هستند و چند رکود جهانی و آسیایی در هانگژو شکسته شد. با توجه به نتایج گذشته و دو سهمیه‌ای که گرفته‌ایم، انتظارات از تیراندازی بالا بود اما در تیراندازی چیزی قابل پیش‌بینی نیست و رقابت بر سر صدم‌ها است.

ملی‌پوش تیراندازی ایران درباره اینکه برای المپیک چه برنامه‌ای دارد، گفت: با توجه به نتایجی که بعد از کسب سهمیه المپیک داشتم به عملکردم در پاریس امیدوارم. نبود اردوها شاید یکی از دلایلی بود.ما نیاز به تمرین و اردو داریم تا هم سطح رقبا باشیم. امیدوارم حمایت‌ها بیشتر باشد تیراندازان توانایی دارند، سهمیه بیشتر بگیرند‌. فدراسیون تلاش کرده تا فشنگ بیشتری تهیه شود اما فدراسیون هم نیاز به حمایت دارد. امیدوارم نیازها برطرف شود. همان‌طور که مسئولان از ما انتظار دارند، ما هم انتظار داریم از فدراسیون حمایت کنند و حداقل‌ها فراهم شود.

/تسنیم.

برچسب ها: تیراندازی هانیه رستمیان
ارسال نظر
آخرین اخبار