۱۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۲
تعداد بازدید: ۲۵۴۳۵۷
سرمربی تیم فوتبال ملوان درباره محروم و مصدوم تیمش در بازی فردا یادآور شد: بازیکن محروم نداریم، ولی یکی دو بازیکن ما مصدومیت جزئی دارند، ان‌شاءالله تا فردا وضعیت‌شان مشخص می‌شود. 
کد خبر: ۳۴۹۸۳
بازی با استقلال خوزستان از همه بازی‌ها برای ما سخت‌تر است/ به خودم استراحت ندادم!

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: ابتدا باید درباره یکی از هواداران‌مان صحبت کنم. ویدیویی را روز گذشته دیدم که واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتم. یکی از هواداران ما به نام حسین عباسی تعصب مثالزدنی دارد و شنیدم که این هوادار ما در حال مبارزه با سرطان است. از طرف کادر فنی و بازیکنان برای او پیغامی دارم. ما مطمئن هستیم که او این بیماری را شکست می‌دهد و منتظریم که با قدرت به ورزشگاه برگردد و ما را حمایت کند. همچنین به هواداران داماش بابت درگذشت یکی از هواداران این تیم تسلیت می‌گویم. 

اینطور نیست که ما به‌عنوان یک تیم انتهای جدولی به استقلال خوزستان نگاه کنیم، ما به این تیم به چشم یک تیم قابل احترام نگاه می‌کنیم و استقلال خوزستان یک تیم بسیار خطرناک است.

وی درباره بازی فردای تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: این بازی می‌تواند سخت‌ترین بازی لیگ ما باشد. اینطور نیست که ما به‌عنوان یک تیم انتهای جدولی به استقلال خوزستان نگاه کنیم، ما به این تیم به چشم یک تیم قابل احترام نگاه می‌کنیم و استقلال خوزستان یک تیم بسیار خطرناک است و واقعاً جایگاه اصلی این تیم پایین جدول نیست. آنها لایه‌های دفاعی خوبی دارند و از ضدحملات‌شان خیلی خوب استفاده می‌کنند و باید با تمرکز بالا بازی کنیم. در هفته گذشته روی نقاط ضعف و قوت استقلال خوزستان کار کردیم و باید کم‌اشتباه بازی کنیم تا سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم. از هواداران ملوان می‌خواهیم که ما را تنها نگذارند و اصلاً به جدول نگاه نکنند. در این لیگ همه تیم‌ها تیم‌های خوبی هستند و بازی‌ها غیرقابل پیش‌بینی. امیدوارم که فردا ورزشگاه را پر کنند تا ما با یک یار بیشتر به مصاف استقلال خوزستان برویم.

به خودم استراحت ندادم!

تارتار در پاسخ به این سؤال پس از کسب هفت امتیاز مقابل سه نماینده ایران در آسیا، چه راهکاری را در پیش گرفته است تا بازیکنان تیمش در بازی فردا دچار غرور نشوند، عنوان کرد: اولین کاری که خودم کردم این بود که به خودم استراحت ندادم و این موضوع را نشان دادم که بازی با استقلال خوزستان از همه بازی‌ها برای ما سخت‌تر است. من با بچه‌ها صحبت کردم و گفتم نتایج خوب ما باید باعث باور کردن خودمان باشد، نه اینکه دچار غرور شویم. امشب هم یک آنالیز کامل از تیم استقلال خوزستان داریم. قطعاً بازیکنان ما به جایی رسیدند تا این مسائل را درک کنند. من انتظار دارم بازیکنانم با همان نگاهی که به بازی مقابل پرسپولیس و سپاهان داشتند، فردا به مصاف استقلال خوزستان بروند. ما سعی می‌کنیم خودمان را باور کنیم و دچار غرور نشویم. 

من کمترین نقش را در موفقیت تیمم داشتم و زحمات اصلی روی دوش کادر فنی و بازیکنان است.

سرمربی تیم فوتبال ملوان درباره محروم و مصدوم تیمش در بازی فردا یادآور شد: بازیکن محروم نداریم، ولی یکی دو بازیکن ما مصدومیت جزئی دارند، ان‌شاءالله تا فردا وضعیت‌شان مشخص می‌شود. 

وی در واکنش به انتخابش به‌عنوان بهترین مربی از سوی کانون مربیان خاطر نشان کرد: جا دارد از کانون مربیان تشکر کنم، ما مربیان خوبی در ماه گذشته داشتیم و از اینکه من را انتخاب کردند، تشکر می‌کنم. این اتفاق باعث ایجاد انگیزه بیشتر برای من می‌شود تا بیشتر تلاش کنم. من کمترین نقش را در موفقیت تیمم داشتم و زحمات اصلی روی دوش کادر فنی و بازیکنان است. ما باید بیشتر تلاش کنیم تا این روند را حفظ کنیم. 

/ تسنیم.

 
برچسب ها: مهدی تارتار ملوان بندرانزلی
ارسال نظر
آخرین اخبار