۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۰
تعداد بازدید: ۱۳۵۸۶۴
مرد شماره یک تنیس جهان بعد از پیروزی مقابل رقیب جوان خود،گفت:جوان‌ترین بازیکن شماره یک جهان است که ما داشته‌ایم.
کد خبر: ۳۵۰۵۱

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان بامداد امروز با غلبه بر کارلوس آلکاراز به مرحله فینال ATP راه پیدا کرد. جوکوویچ این مسابقه را یکی از بهترین بازی‌هایش مقابل بزرگترین رقیبش عنوان کرد. 

جوکوویچ بعد از پیروزی مقابل رقیب جوان خود، او را متفاوت از رافائل نادال خواند و گفت: آنها با هم متفاوت هستند. شاید از نظر رفتار در زمین شباهت‌هایی وجود داشته باشد اما او بازیکنی کاملا متفاوت از رافا است. نادال یکی از کامل‌ترین بازیکنانی است که در دوران حرفه‌ای‌ام با او روبرو شده‌ام.

جوکوویچ با بیان اینکه آلکاراز فرصت دارد چندین سال بازی کند، عنوان کرد: با توجه به سن او کاملاً مشخص است که آلکاراز می‌تواند چندین سال به طور مداوم خوب بازی کند. او جوان‌ترین بازیکن شماره یک جهان است که ما داشته‌ایم. من فکر می‌کنم کاملاً بدیهی است که او آینده درخشان و پر از موفقیت در سال‌های آینده خواهد داشت. 

 

وی افزود: آلکاراز هنوز خیلی جوان است اما او بهترین‌ها را به ارمغان می آورد. او بازیکنی است که مرا به بهترین شکل ممکن برای مسابقه آماده می‌کند اینجاست که آن را با بازی‌هایی که مقابل نادال یا فدرر داشتم مقایسه می‌کنم. 

/فارس.

برچسب ها: تنیس نواک جوکوویچ رافائل نادال راجر فدرر
ارسال نظر
آخرین اخبار