۲۵ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: ۳۲۳۴۶۲
رئیس فدراسیون تنیس روی میز درباره اینکه چقدر به تیم ملی تنیس روی میز برای کسب سهمیه المپیک  امید دارید، گفت:  تاکنون که نتوانستیم سهمیه المپیک بگیریم چون کار سختی است  ‌باید در بین ۸ تیم  برتر دنیا قرار بگیریم و امیدوارم ورزشکاران مشابه هانگژو شگفتی سازی کنند و برای اولین بار سهمیه تیمی المپیک بگیریم. 
کد خبر: ۳۵۷۱۳

قارداشی: امیدوارم برای اولین بار در تنیس روی میز سهمیه المپیک بگیریم

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، مهرداد قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز اظهار کرد:  اولین دوره جام سلامت واقعا باشکوه و بی نظیر برگزار شد و شاید ۲۰ هزار جمعیت در سطح  کشور درگیر این مسابقات هستند و این رقابت‌ها روز جمعه در بخش آقایان انجام شد و هفته آینده هم در بخش بانوان این مسابقات برگزار می‌شود. 

او درباره وضعیت تیم ملی تنیس روی میز برای مسابقات انتخابی سهمیه المپیک گفت: اکنون ملی پوشان در بخش مردان  هم  در اردوی قطر هستند و بعد از آن باید به مسابقات جهانی بوسان بروند که انتخابی تیمی المپیک است و تیم ملی زنان هم آخر اسفند مسابقاتشان برگزار می‌شود. اگر ما سهمیه تیمی در بوسان بگیریم خیلی خوب می‌شود و کسب سهمیه در بخش آقایان  محتمل هست اما خانم ها را بعید می دانم.  اگر آقایان سهمیه بگیرند دیگر نیازی نیست تا در مسابقات ازبکستان در اواخر اسفند  شرکت کنیم، اما اگر نتوانیم در بوسان سهمیه بگیریم آن وقت باید برای کسب سهمیه انفرادی به ازبکستان برویم و بعد از مسابقات بوسان، رقابت نهایی دیگری هم هست که هم بتوانیم سهمیه در بخش مردان  و هم در بخش زنان بگیریم که بانوان کار سختی دارند  که ان‌شا‌ء‌الله موفق شوند. 

قارداشی درباره اینکه مسابقات جهانی ماه آینده را چطور می‌بیند و چقدر امیدواری دارد تا همانند مسابقات هانگژو  ملی پوشان تنیس روی میز شگفتی بیافرینند، بیان کرد:  بعضی از ورزشکاران در فرانسه بودند  و اکنون  هم در اردوی قطر هستند  و قبل از آن هم در ایتالیا بودند و  در قطر بازی کردند   و پس از آن به مسابقات جهانی کره جنوبی می روند و ان‌شاء‌الله در آنجا سهمیه بگیرند و اگر در این مسابقات سهمیه نگیرند رقابت‌های ازبکستان  را پیش رو داریم.

قارداشی درباره اینکه چقدر به تیم ملی تنیس روی میز برای کسب سهمیه المپیک  امید دارید، گفت:  تاکنون که نتوانستیم سهمیه المپیک بگیریم چون کار سختی است  ‌باید در بین ۸ تیم  برتر دنیا قرار بگیریم و امیدوارم ورزشکاران مشابه هانگژو شگفتی سازی کنند و برای اولین بار سهمیه تیمی المپیک بگیریم. 

او درباره برنامه فدراسیون تنیس روی میز برای ورزشکارانی که در رنکینگ جهانی رتبه اول را کسب کردند گفت: بنیامین فرجی بالاتر از قهرمانان چین، ژاپن و کره جنوبی نفر اول نوجوانان جهان شد  و خودمان هم چند برنامه استعدادیابی در شیراز برای پسران و دختران داشتیم و یک برنامه استعدادیابی با سازمان ورزش شهرداری داریم و  به طور مکرر در بخش استعدادیابی دختران و پسران فعال هستیم.

/باشگاه خبرنگاران جوان.
برچسب ها: رئیس فدراسیون تنیس روی میز تیم ملی تنیس روی میز ایران پینگ پنگ تنیس روی میز
ارسال نظر
آخرین اخبار