۰۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۷
تعداد بازدید: ۲۴۰۸۲۲
وزیر ورزش و جوانان گفت: مسکن یک موضوع اساسی است که همواره قهرمانان داشتند و مقام معظم رهبری و رئیس جمهور تأکید داشتند مشکلات مربوط به آن برطرف شود.
کد خبر: ۳۵۸۳۱

حمایت رهبر انقلاب از ورزش باعث دلگرمی قهرمانان است | سعی و تلاش دولت بر این است که توجه ویژه‌ای به ورزش در همه ابعاد داشته باشدبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، کیومرث هاشمی در حاشیه مراسم تجلیل از قهرمانان تهرانی و اهدای هدایای مقام معظم رهبری به مدال‌آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی اظهار داشت: ابتدا از همکارانم در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و مخصوصاً آقای فخاری استاندار تهران به جهت برگزاری این مراسم تشکر می‌کنم. مردم عزیز استحضار دارند که بعد از دیداری که مدال‌آوران و قهرمانان با مقام معظم رهبری داشتند، به فاصله یک ماه هدایایی که از طرف مقام معظم رهبری آماده شده بود به وزارت ورزش تحویل داده شد.

وی در ادامه تصریح کرد: امروز این مراسم را به همت همکاران اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار کردیم و استان‌ها نیز چنین مراسمی را به فراخور نوع مدال و تلاش‌هایی که داشتند، برگزار کردند. به سهم خود و به نمایندگی از جامعه ورزش از مقام معظم رهبری تشکر و قدردانی می‌کنم و دست ایشان را به جهت این همه عنایتی که همیشه به قهرمانان و مدال‌آوران داشتند، می‌بوسم و امیدوارم قدردان زحمات ایشان باشیم.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این پرسش که «از این به بعد شاهد دلگرمی بیشتر ورزشکاران خواهیم بود؟»، گفت: قطعاً همین‌گونه است. طی سه ماه گذشته مقام معظم رهبری، قهرمانان را به حضور پذیرفتند و مراسم تجلیل از قهرمانان با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد. همین امروز دو نشست مفصل با آقای رئیس جمهور داشتیم و جلسه دوم، جلسه شورای عالی ورزش با حضور تمامی اعضا در وزارت ورزش برگزار شد و این نشانگر آن است که تمام سعی و تلاش دولت بر این است که توجه ویژه‌ای به ورزش در همه ابعاد از جمله ورزش قهرمانی، همگانی و تربیتی داشته باشد. خوشبختانه مصوبات خوبی داشتیم که در زمان خودش ریز مصوبات از طریق رسانه‌های گروهی اعلام خواهد شد.

هاشمی درباره دغدغه مسکن ورزشکاران هم خاطر نشان کرد: مسکن یک موضوع اساسی است که همواره قهرمانان داشتند و مقام معظم رهبری و رئیس جمهور تأکید داشتند مشکلات مربوط به آن برطرف شود. موضوع مسکن یک موضوع اساسی برای همه اقشار است، اما به فراخور وظیفه‌ و مسئولیتی که داریم، پیشنهاد طرحی را تحت عنوان «شهرک مدال» دادیم. یک طرحی با همکاری وزارت مسکن و شهرسازی آماده، خدمت آقای رئیس جمهور ارائه شد و ایشان موافقت کلی خود را اعلام کرد.

وی در پایان یادآور شد: این طرح در کمیسیون‌های مختلف دولت پیگیری می‌شود تا شرایطی را فراهم کنیم که مدال‌آوران مطرح به فراخور نوع مدال بتوانند از این ظرفیت استفاده کرده و بهره‌مند شوند. البته این منوط به سیر اداری است و یک آیین‌نامه باید بنویسم که چه کسانی مشمول مسکن خواهند شد و چه تسهیلاتی در کنار مسکن می‌توانیم داشته باشیم.

برچسب ها: وزارت ورزش کیومرث هاشمی مقام معظم رهبری رئیس جمهور تجلیل از قهرمانان ورزشکاران قهرمان ملی
ارسال نظر
آخرین اخبار