۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۲
تعداد بازدید: ۱۹۵۳۷۲
کارشناس فوتبال با اشاره به اینکه بازیکنان ثابت کردند در شرایط سخت هم آمادگی دارند،افزود: تیم ملی ما انگیزه بسیار خوبی به دست آورده است و برابر هر تیمی می‌تواند بهترین نتایج را به دست آورد فقط  تیم ملی  باید از لحاظ روحی و شخصیتی تقویت شود.  
کد خبر: ۳۵۸۴۳

تیم ملی  باید از لحاظ روحی و شخصیتی تقویت شود| برابر  سوریه هیچ موقع به مشکل نخوردیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، بیژن ذوالفقار نسب کارشناس فوتبال درباره برد تیم ملی فوتبال کشورمان برابر تیم امارات و صعود مقتدرانه به مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: به نظرم بازی خوبی بود و ملی پوشان  کشورمان از ابتدا تا پایان  مسابقه تسلط به بازی داشتند و با یک آهنگ و ریتم مشخص توانستند این ۳ امتیاز را بگیرند و به مرحله بعدی مسابقات راه یابند.

ذوالفقار نسب درباره اینکه در بازی با امارات هم خط دفاع تیم ملی ضعیف عمل کرد و یک گل دریافت کردیم، گفت: به نظرم این موضوع در یک الی ۲ جلسه حل نمی‌شود. تیم ملی ما چند بازی دیگر دارد و باید حمایت کنیم و اگر با همین روال جلو بروند می‌توانند قهرمان شوند. این موضوعی که می‌گویید باید در چندین مسابقه دوستانه تیم را آزمایش کرد و تغییرات اساسی را باید در خطوط مختلف انجام داد و اکنون اگر در این باره حرف بزنیم برد تیم ملی را نادیده گرفتیم باید یک ماه بگذرد تا در این زمینه‌ها و با حوصله و استدلال‌های مشخصی صحبت کنیم تا تیم ملی راهکارش را تغییر بدهد.

کارشناس فوتبال درباره اینکه عملکرد مهدی طارمی در این بازی را چطور می‌بیند، گفت: طارمی یکی از بازیکنان خوب ما است و بسیار کم اشتباه نسبت به سایرین بازی می‌کند و اعتماد به نفس  خوبی دارد و به نظرم  عملکردش خوب بود هم گل زد و هم به خط هافبک کمک می‌کرد و به عقب برمی گشت و از هر نظر تسلط لازم را بر تیم امارات داشتیم. تیمی که همیشه رقیب ما بوده است.

او درباره اینکه عملکرد ملی پوشان کشورمان در این بازی بیان کرد: بازی با امارات  بسیار متفاوت از ۲ دیدار قبل بود و بازیکنان ثابت کردند که در شرایط سخت هم آمادگی دارند و به طور حتم بازی به بازی بهتر می‌شوند و مورد حمایت جامعه ورزش قرار می‌گیرند.

 

تیم ملی  باید از لحاظ روحی و شخصیتی تقویت شود| برابر  سوریه هیچ موقع به مشکل نخوردیم

ذوالفقار نسب درباره تقابل تیم ملی ایران با سوریه در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: د ر ۷، ۸ سال اخیر برابر  سوریه هیچ موقع به مشکل نخوردیم و ان شا الله در این مسابقات هم به راحتی بتوانیم از این تیم عبور کنیم.

کارشناس فوتبال درباره عملکرد تیم ملی فوتبال در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: به نظرم عملکردشان خوب و با تدبیر بوده است و نتایج لازم را گرفتند. همچنین عملکرد تیم ملی در بازی با امارات نشان داد که این تیم از ظرفیت‌های بسیار خوبی برخوردار است.

او درباره اینکه تیم ملی فوتبال کشورمان به احتمال زیاد با تیم‌های ژاپن و کره جنوبی برخورد می‌کند و این تیم می‌تواند تیم‌های قدرتمند هم شکست بدهد، گفت: به هر صورت تیم ملی ما انگیزه بسیار خوبی به دست آورده است و برابر هر تیمی می‌تواند بهترین نتایج را به دست آورد فقط  تیم ملی  باید از لحاظ روحی و شخصیتی تقویت شود.  

/باشگاه خبرنگاران جوان.
برچسب ها: تیم ملی فوتبال ایران تیم ملی امارات جام ملت های آسیا
ارسال نظر
آخرین اخبار