۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۸
تعداد بازدید: ۲۴۴۸۷۵
رسانه ایتالیایی از توافق نهایی ستاره تیم ملی ایران با باشگاه اینتر در جریان مسابقات جام ملت های آسیا خبر داد.
کد خبر: ۳۵۸۶۵

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، کار انتقال مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو به اینتر نهایی شد. این گزارش امروز (شنبه) سایت Tribalfootball ایتالیا از توافق نهایی ستاره تیم ملی ایران در اردوی تیم ملی کشورمان در مسابقات جام ملت های آسیا با اینتری ها است.

طارمی ستاره تیم ملی کشورمان با ارزش 12 میلیون یورو گران ترین فوتبالیست ایرانی به شمار می آید. قرارداد ستاره ایرانی با پورتو تابستان به پایان می رسد و می تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی برود.

بر اساس گزارش این رسانه خارجی، مدیران باشگاه اینتر به صورت روزانه در هفته گذشته با مهدی طارمی و وکلیش در تماس بودند و توافقات بین طرفین صورت گرفت تا تابستان این بازیکن ایرانی پیراهن نراتزوری را برتن کند.

طارمی فصل گذشته با 22 گل آقای گل لیگ برتر پرتغال شد و بعد از کسب این جایزه باشگاه های بزرگ اروپا مثل منچستر یونایتد، آرسنال، میلان و اینتر برای امضای قرارداد با این بازیکن ایرانی ابراز تمایل کردند.

فارس: رسانه ایتالیایی می نویسد که قرارداد ستاره ایرانی در اینتر 2 ساله و قابل تمدید برای سال سوم است و دستمزد طارمی در نراتزوری سالیانه 3 میلیون یورو خواهد بود.

برچسب ها: طارمی اینتر
ارسال نظر
آخرین اخبار