۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶
تعداد بازدید: ۳۹۲۴۷۹
رئیس فدراسیون فوتبال عربستان گفت: سناریوی حذف عربستان از جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ بسیار غیرمنتظره و آزاردهنده بود، زیرا ما آماده‌سازی خوبی را برای مسابقات انجام دادیم.
کد خبر: ۳۵۹۲۶

انتقاد رئیس فدراسیون فوتبال عربستان از مانچینی: باید درباره خروجش از زمین هنگام ضربات پنالتی توضیح دهد / از نظر فنی از عملکرد او رضایت داریم

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، یاسر المسحل به دنبال خروج زودهنگام روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیایی تیم ملی فوتبال عربستان هنگام ضربه پنالتی سرنوشت‌ساز بازیکن کره‌جنوبی گفت: خروج سرمربی در این لحظه از زمین برای ما تحت هیچ شرایطی قابل پذیرش نیست. با مانچینی صحبت می‌کنیم که چرا این اتفاق افتاده است و او باید توضیح دهد. پس از آن می‌توانیم درباره این اتفاق تصمیم بگیریم. ما از نظر فنی از عملکرد مانچینی رضایت داریم.

رئیس فدراسیون فوتبال عربستان افزود: سناریوی حذف عربستان از جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ بسیار غیرمنتظره و آزاردهنده بود، زیرا ما آماده‌سازی خوبی را برای مسابقات انجام دادیم. به دنبال شاد کردن هواداران بودیم، اما ضربات پنالتی به شانس بستگی دارد.

تیم ملی فوتبال عربستان شب گذشته پس از تساوی یک - یک برابر کره‌جنوبی در ماراتن ۱۲۰ دقیقه‌ای در ضربات پنالتی شکست خورد و از جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ کنار رفت.

/تسنیم.

 
برچسب ها: روبرتو مانچینی عربستان جام ملتهای آسیا
ارسال نظر
آخرین اخبار