۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰
تعداد بازدید: ۲۷۷۵۳۱
مهاجم تیم ملی فوتبال در خصوص بازی با ژاپن گفت: از سال ۲۰۱۹ خاطره بدی داریم. آن بازی حقمان باخت نبود.
کد خبر: ۳۵۹۳۴

انصاری فرد: قول می‌دهم در بازی با ژاپن دل طارمی را شاد کنم

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، کریم انصاری فرد پس از دیدار ایران مقابل سوریه گفت: وقتی بازی به ضربات پنالتی کشید، انرژی‌ که مردم به ما دادند، خیلی خوب بود  و دست آنها را می‌بوسم. هنگام ضربات پنالتی با اعتماد به نفس به همه گفتم که خیالتان راحت باشد.

وی ادامه داد: من خودم وقتی جمع شدیم تا برای پنالتی آماده شویم با اعتماد به نفس به همه گفتم که خیالتان راحت، چون علیرضا بیرانوند را داریم.

انصاری فرد اظهار داشت: مهدی طارمی آنقدر برای ما و برای فوتبال ملی ما هم افتخار آفریده و من قول می‌دهم کاری کنم که در بازی بعدی دلش شاد شود.

وی ادامه داد: در مجموع پیش از ۱۰ نفره شدن به شرایط بازی نگاه کنیم، توپ و میدان در دست ما بود و بدشانسی آوردیم. امروز، روز بدشانسی مهاجمان بود. همین که صعود کردیم، مهم است. تیم‌های زیادی در تورنمنت‌های مهم در ضربات پنالتی صعود می‌کنند که ما نیز از این قاعده مستثنی نیستیم.

انصاری فرد در خصوص اینکه کدامیک از پنالتی‌ها بین این بازی یا پنالتی بازی با پرتغال سخت‌تر بود، گفت: چه سوال سختی. جفتش سخت است. آن مسئولیتی که بر دوش شماست خیلی سنگین است. نگاه ۸۵ میلیون ایرانی به ضربه تو است و اینکه تک تک بازیکنان سرشان را بالا می‌گیرند و این ضربه را می‌زنند یعنی شجاع هستند.

وی در خصوص بازی با ژاپن نیز اظهار داشت: از سال ۲۰۱۹ خاطره بدی داریم. آن بازی حقمان باخت نبود. قول می‌دهم که آن بازی آنقدر همه بچه‌ها تلاش کنند که همه کیف کنند.

انصاری فرد در خصوص اینکه اگر در بازی با ژاپن در دقیقه ۱۲۰ یک پنالتی بدست آید، استرس می‌گیرد یا خیر اظهار داشت: جوری توپ را گل می‌کنم که توپ به تور بچسبد.

/باشگاه خبرنگاران جوان.
برچسب ها: کریم انصاری فرد تیم ملی ایران جام ملتهای آسیا
ارسال نظر
آخرین اخبار