۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: ۲۵۹۷۴۹
مهاجم اسبق تیم ملی گفت: به بچه‌های تیم ملی توصیه می‌کنم از دقیقه اول هوشیارانه و با تمرکز بالا به میدان بروند و فکر کنند یک بر صفر از حریف عقب هستم.
کد خبر: ۳۶۰۰۶

انتخاب داور عربی خودش یک نشانه است |  با این ذهنیت به زمین برویم که از قطری‌ها عقب هستیم!

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، فرشاد پیوس بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان درباره دیدار امشب تیم ملی مقابل قطر اظهار داشت: با توجه به بازی خوبی که در نیمه دوم دیدار یک چهارم نهایی مقابل ژاپن دیدیم حتم دارم با تکرار همان بازی می‌توانیم از سد تیم ملی قطر عبور کنیم اما این بستگی به شرایط روحی بچه‌های تیم دارد.

مهاجم اسبق تیم ملی اضافه کرد: متاسفانه ما در این تورنمنت دو بار فریب شرایط حریفان را خوردیم. یک بار مقابل هنگ کنگ و یک بار مقابل سوریه! با این تصور که آنها را راحت شکست می‌دهیم به میدان رفتیم و نزدیک بود از هر دو تیم شکست بخوریم که شکر خدا این اتفاق نیفتاد که من این را پای تجربه تعدادی از بزرگترهای تیم می‌گذارم. اما امشب باید هوشیارانه به میدان برویم وگرنه قطر کار دستمان می‌دهد.

وی اضافه کرد: با توجه به شرایط میزبانی قطر و اینکه یک داور عرب زبان را برای دیدار ما انتخاب کرده‌اند باید حتماً نگران باشیم هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد این خودش یک نشانه است. کشورهای عربی از میزبانی شان نهایت استفاده را می‌برند و مثل ما نیستند که تا مهمانی وارد کشورمان می‌شود همه جوره به آنها خدمت می‌کنیم. بلکه آنها بیشتر از هر چیزی می‌خواهند از شرایط میزبانی‌شان استفاده کنند.

پیوس خاطرنشان کرد: من به بچه‌های تیم ملی توصیه می‌کنم از دقیقه اول هوشیارانه و با تمرکز بالا به میدان بروند و فکر کنند یک بر صفر از حریف عقب هستم. اگر با این ذهنیت به زمین برویم و فکر کنیم از قطری‌ها عقب هستیم می‌رویم تا گل بزنیم. بچه‌ها باید مثل بازی با ژاپن عطش داشته باشند و فکر نکنند اگر جلو افتادیم دیگر باید عقب بایستند.

انتخاب داور عربی خودش یک نشانه است |  با این ذهنیت به زمین برویم که از قطری‌ها عقب هستیم!

بازیکن اسبق تیم ملی تاکید کرد: با اضافه شدن مهدی طارمی به خط حمله و آزمون قطعاً ما توان بالاتری در فاز تهاجمی خواهیم داشت و باید از این قدرتمان استفاده کنیم. قطر می‌آید تا ما را تحت فشار و پرس قرار بدهد ولی ما می‌توانیم با پاس‌های بلند طارمی و آزمون را صاحب توپ کنیم و از قدرت فرار و مانور آنها نهایت بهره را ببریم.

پیوس گفت: واقعا حیف است ما که تا یک قدمی فینال آمده‌ایم در این مرحله حذف بشویم. بچه‌های تیم ملی سراسر انگیزه هستند و من مطمئنم برای بازی امشب برنامه‌های زیادی تدارک دیده‌اند ولی باید یادشان باشد ما در کشور میزبان روبروی آنها و در مرحله ماقبل فینال هستیم. هر اتفاقی ممکن است بیفتد. نباید هیچ چیز را به اما و اگر بسپاریم. امیدوارم در پایان بازی امشب دست بچه‌های ایران رو به هوا باشد و خوشحالی آنها خوشحالی میلیون‌ها ایرانی در سراسر جهان را تکمیل کند.

/خبرورزشی.

برچسب ها: فرشاد پیوس تیم ملی فوتبال ایران مهدی طارمی سردار آزمون تیم ملی قطر جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ قطر
ارسال نظر
آخرین اخبار