۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۷
تعداد بازدید: ۱۸۵۷۹۲
مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین و رییس فدراسیون پزشکی ورزشی آخرین وضعیت بسکتبالیست‌های نوجوان این استان که دچار حادثه شدند، تشریح کردند.
کد خبر: ۳۶۰۵۷
تشریح جزییات وضعیت سه بسکتبالیست که بر اثر حادثه به کما رفتند
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، عباس علایی مقدم به سانحه تصادف چهار بسکتبالیست نوجوان استان قزوین اشاره کرد و گفت: این بسکتبالیست‌ها از مسابقات لیگ نوجوانان که در قم برگزار می‌شد، به استان بر می‌گشتند. در جاده قدیم خودروی این ورزشکاران خراب شد و آنها از ماشین پیاده شدند که متاسفانه از روبرو یک خودروی ٢٠۶ که آتش گرفته بود، با آنها برخورد کرد و این چهار ورزشکار به شدت دچار حادثه شدند.
در همین حال دکتر غلامرضا نوروزی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره وضعیت این چهار ورزشکار گفت: از بین این چهار ورزشکار، متاسفانه سه نفر از آنها در کما هستند و یک نفر دیگر نیز دچار شکستگی شده و در بخش بستری است و من با دستور وزیر ورزش و جوانان به ساوه می‌روم تا بتوانم اقدامات لازم را انجام دهم.

 
 
تلاش برای انتقال بسکتبالیست‌های مجروح بر اثر حادثه خودرویی به تهران
رییس فدراسیون پزشکی ورزشی از تلاش برای انتقال بسکتبالیست‌های مصدوم حادثه خودرویی در استان قم به تهران خبر داد.
دکتر غلامرضا نوروزی که برای بررسی وضعیت جراحت و مصدومیت چهار تن از بسکتبالیست‌های نوجوان قزوینی به ساوه سفر کرده، درباره آخرین وضعیت این مصدومان گفت: در تلاش هستیم در شرایط مساعد شدن اوضاع و ایجاد ثبات در وضعیت سه بسکتبالیستی که به کما رفته‌اند، آنها را به تهران منتقل کنیم.
وی افزود: این موضوع نیاز به بررسی دارد و اگر شرایط مهیا باشد برای رسیدگی بیشتر بسکتبالیست‌های مجروح به تهران انتقال داده خواهند شد.
براساس این گزارش، مدیران کل ورزش و جوانان استانهای مرکزی، قزوین و رییس فدراسیون پزشکی ورزشی برای رسیدگی به وضعیت این مصدومان در بیمارستان شهید مدرس ساوه حضور دارند.
برچسب ها: بسکتبال سانحه تصادف
ارسال نظر
آخرین اخبار