۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۱
تعداد بازدید: ۱۲۳۲۷۶
تیم های لایپزیش و رئال مادرید در استادیوم ردبول آرنا (23:30 به وقت ایران) مقابل هم قرار می گیرند.
کد خبر: ۳۶۰۶۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، در جریان دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های لایپزیش و رئال مادرید در استادیوم ردبول آرنا (23:30 به وقت ایران) مقابل هم قرار می گیرند. مارکو روزه، سرمربی لایپزیش در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی حاضر شد و در مورد وضعیت بازیکنانش صحبت کرد. روزه یک زمان هدایت دورتموند را بر عهده داشت، تیمی که جود بلینگام، ستاره مصدومِ رئال مادرید هم در آن حضور داشت و به همین دلیل میان این دو نفر، شناخت متقابل وجود دارد. 

خبر مصدومیت جود بلینگام را باور نمی کنم، مگر این که بازی فردا شروع شود و ببینم که او در استادیوم حضور ندارد! من جود را می شناسم، او برای بازی کردن در یک بازی لیگ قهرمانان دست به هر کاری می زند. فعلا باید صبر کنیم. یک سال سرمربی او بودم، جود پسر فوق العاده ای است که ذهنیت شگفت انگیزی دارد و البته حرکاتش هم بسیار خوب و مفید هستند. اگر او بازی نکند، براهیم دیاز هست و شاید هم خوسلو با خط حمله سه نفره به کار گرفته شود. 

جود بلینگام و مارکو روزه

مقابل وینیسیوس کار ساده ای نداریم

مهار وینیسیوس جونیور؟ او هم می تواند وسط بازی کند و هم در کناره های زمین. وینسیوس دوست دارد توپ زیر پایش باشد، توانایی دریبل زدن دارد و عطش گلزنی اش هم سیری ناپذیر است. دفاع کردن و مهار او اصلا آسان نیست. با این حال نباید تمرکزمان فقط روی وینیسیوس باشد. 

/طرفداری.

برچسب ها: اخبار خارجی لالیگا آلمان لایپزیش جود بلینگام لایپزیش-رئال مادرید
ارسال نظر
آخرین اخبار