۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۸
تعداد بازدید: ۱۸۹۰۶۱
در شرایطی که مدیر عامل باشگاه از رفتار بازیکن تیمش دفاع می‌کند و کمیته انضباطی هم مماشات دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی‌ماند و شاید به زودی بعد از حمله فیزیکی محمد حسین کنعانی زادگان به یکی از تماشاگران این بار شجاع به خبرنگاران حمله کند!
کد خبر: ۳۶۱۶۲

نصیر زاده تغییر موضع داد| خبرنگار باید از شجاع عذرخواهی کند!

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، به دنبال درگیری شجاع خلیل‌زاده با خبرنگاران در پایان بازی با پرسپولیس پیش بینی می‌شد، مدیرعامل باشگاه تراکتور ضمن محکوم کردن رفتار بازیکن تیمش از جامعه رسانه عذرخواهی کند اما بعد از چند روز هوشنگ نصیرزاده می‌گوید خبرنگار باید عذرخواهی کند!

او در واکنش به این اتفاقات این طور گفته است: «ما در تیممان ۲۷، ۲۸ بازیکن داریم و خوش اخلاقترین بازیکن ما شجاع خلیل‌زاده است. اصلا روزی که عصبانی شد، باعث تعجب ما هم شد. او آستانه تحمل بالایی دارد و همیشه بازیکنان ما را آرام می‌کند. شما دیدید که بازیکن حریف از شجاع دفاع کرد و همچنین دروازهبان یک تیم دیگری هم همینطور. باشگاه ما در این رابطه عذرخواهی کرد اما خبرنگاری که این موضوع را مطرح کرد و می‌خواهد به مدافع تیم ملی آسیب وارد کند، هم باید عذرخواهی کند.»

خب در شرایطی که مدیر عامل باشگاه از رفتار بازیکن تیمش دفاع می‌کند و کمیته انضباطی هم مماشات دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی‌ماند و شاید به زودی بعد از حمله فیزیکی محمد حسین کنعانی زادگان به یکی از تماشاگران این بار شجاع به خبرنگاران حمله کند!

 

برچسب ها: تراکتور شجاع خلیل‌زاده هوشنگ نصیرزاده
ارسال نظر
آخرین اخبار