۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۷
تعداد بازدید: ۱۲۹۲۰۵
جواد نکونام می داند که تیمش باید صدرنشینی را با همین فرمان و حتی کمتر با تمرکز و احتیاط بیشتر ادامه دهد، تداوم صدرنشینی و هر چقدر که به هفته های پایانی نزدیک می شود یک گام به قهرمانی نزدیک تر شده است.
کد خبر: ۳۶۳۵۱

سمی کشنده بنام حرف از قهرمانی زدن|محمود فخرالحاج

 

پایگاه خبری تحلیلی خطوط:

آری جواد نکونام درست می گوید، او هر چند که در اولین فصل حضورش روی نیمکت داغ تیم بزرگی همچون استقلال قرار دارد و توانسته تیمش را در ۱۹ هفته تنها با یک شکست هفته های متوالی در صدر جدول بنشاند به خوبی از اوضاع دور و اطراف و حالا هم درون باشگاه و تیم بزرگ پایتخت خبر دارد.

نکونام در ۱۹ هفته ای که روی نیمکت آبی پوشان پایتخت نشسته است به خوبی از داستان و موضوعات و شعارها و خبرها و شایعات و واقعیت های درون و بیرون باشگاه استقلال مطلع شده است، او خوب دانسته که در این برهه زمانی حرف از قهرمانی زدن و در طبل قهرمانی کوبیدن برای تیمش یک سم است، زهری که امروز آن را به خورد بازیکنانش اگر بدهد تا به پایان فصل نرسیده کار آنها را تمام خواهد کرد بدون اینکه بخواهند رنگ قهرمانی را به خود ببینند.

جواد نکونام می داند که تیمش باید صدرنشینی را با همین فرمان و حتی کمتر با تمرکز و احتیاط بیشتر ادامه دهد، تداوم صدرنشینی و هر چقدر که به هفته های پایانی نزدیک می شود یک گام به قهرمانی نزدیک تر شده است، وقتی باید حواسش تنها به کسب تمامی امتیازهای بازی ها باشد و هرگز به فکر از دست دادن حتی یک امتیاز نباشد؛ آن وقت است که می تواند خیالش از بابت قهرمانی راحت باشد.

هنوز حرف از قهرمانی زدن در هفته هایی که تیم ها هفته به هفته تکلیف خود را می شناسند و کسب حتی یک امتیاز هم برای تثبیت جایگاه و بالا و پایین آمدن در جدول هم حائز اهمیت است نمی توان کار معقولی باشد، به همین خاطر جواد نکونام هرگز دوست ندارد در اولین تجربه سرمربیگری خود یک خاطره تلخ به جای بگذارد، هم برای خودش و هم برای تیمی که میلیون ها هوادار دارد.

محمود فخرالحاج | باشگاه خبرنگاران آزاد

برچسب ها: جواد نکونام استقلال
ارسال نظر
آخرین اخبار