۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۰
تعداد بازدید: ۲۱۸۵۸۳
سرمربیان تیم‌های آکادمی فوتبال پرسپولیس (تیم‌های پایه) برای فصل ۱۴۰۳، با انتخاب مدیرآکادمی و تایید مدیرعامل باشگاه مشخص و معرفی شدند.
کد خبر: ۳۶۳۸۱

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، آکادمی فوتبال باشگاه برای فصل ۱۴۰۳ فوتبال پایه، فعالیت خود را از هم اکنون آغاز کرده است.

محسن خلیلی، مدیرآکادمی فوتبال پرسپولیس، در این راستا سرمربیان ۴ رده سنی نونهالان (زیر ۱۵ سال)، نوجوانان (زیر ۱۷ سال)، جوانان (زیر ۱۹ سال) و امیدها (زیر ۲۱ سال) را معرفی کرد.
بر این اساس، عباس آقایی که در میانه فصل گذشته هدایت تیم امید را بر عهده گرفته بود، در همین رده به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

باشگاه و آکادمی فوتبال پرسپولیس همچنین از زحمات و تلاش‌های فرزاد آشوبی، سرمربی تیم جوانان در فصلی که گذشت، تشکر و قدردانی کرد و حسن خانمحمدی که سال گذشته، قهرمانی تیم نوجوانان با هدایت وی رقم خورد، هدایت این تیم را بر عهده می‌گیرد. احسان خرسندی که پیش از این نیز در مسوولیت‌های دیگر با تیم‌های پایه و آکادمی همکاری داشت، سرمربیگری تیم نوجوانان را برعهده می‌گیرد. مسعود زارعی که به ویژه در نیم فصل دوم نتایج بسیار خوبی را با شاگردانش رقم زد، همچنان هدایت تیم نونهالان را برعهده خواهد داشت.

 

برچسب ها: پرسپولیس مربیان پایه پرسپولیس آکادمی پرسپولیس حسن خانمحمدی فوتبال
ارسال نظر
آخرین اخبار