۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: ۲۹۶۰۳۱
محمد قربانی درخصوص چند پسته بودنش، گفت: لقب چند پسته بودن را خیلی دوست دارم، اما بین دفاع وسط یا هافبک دفاعی بیشتر دوست دارم هافبک دفاعی بازی کنم.
کد خبر: ۳۶۴۵۳

لقب چند پسته بودن را خیلی دوست دارم|باید جواب اعتماد قلعه نویی و کادر تیم ملی را بدهیم

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، محمد قربانی درمورد آخرین وضعیت خود در تیم فوتبال اورنبورگ روسیه، اظهار داشت: پس از صحبت بین باشگاه سپاهان و اورنبورگ کار‌های انتقال من انجام شد. یک ماه است در خدمت باشگاه روسی هستم و ۲ بازی هم برای این تیم انجام دادم. یک گل هم برای اورنبورگ زده‌ام که لطف خدا بود. در اولین بازی فیکس خود، اولین بازی را به ثمر رساندم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

وی درپاسخ به این سوال که آیا می‌تواند از باشگاه روسی به آرزوهایش برسد، گفت: قطعا هر بازی به من کمک می‌کند. هدف من هم از انتخاب لیگ روسیه پیشرفت کردن برای رسیدن به تیم‌های بزرگ‌تر بود. تمام تلاش خود را می‌کنم در این کشور عملکرد خوبی از خود به جع بگذارم و با برآورده کردن انتظارات به اهداف خود برسم.

هافبک لژیونر فوتبال کشورمان درواکنش به این موضوع که آیا انتظار داشت در لیست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌ها قرار بگیرد، توضیح داد: به نظر امیر قلعه‌نویی احترام می‌گذارم. جام ملت‌ها تمام شد و امیدوارم در ادامه راه عملکرد مثبتی برای تیم ملی داشته باشم.

قربانی در پاسخ به این سوال که آیا در لیست جدید تیم ملی برای بازی با ترکمنستان حضور دارد، عنوان کرد: صحبت‌هایی شده و امیدوارم در این اردو بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم.

وی درمورد درخواست جامعه فوتبال از امیر قلعه‌نویی برای بها دادن به بازیکنان جوان مثل خودش پس از جام ملت‌ها، تاکید کرد: از قلعه‌نویی تشکر می‌کنم که راه را برای جوان‌ها باز می‌کند تا خودشان را نشان بدهند و به فوتبال ایران خدمت کنند. این نفرات جوان هم باید قدردان این اتفاق باشند و جواب اعتماد سرمربی و کادر تیم ملی را بدهند.

هافبک اورنبورگ روسیه درخصوص چند پسته بودنش، گفت: لقب چند پسته بودن را خیلی دوست دارم، اما بین دفاع وسط یا هافبک دفاعی بیشتر دوست دارم هافبک دفاعی بازی کنم.

قربانی درپاسخ به این سوال که آیا نسل جدید تیم ملی می‌تواند آرزو‌های مردم را برآورده کند، گفت: این نسل باید قدردان سرمربی تیم ملی باشد که فضا را برای آن‌ها باز کرده است. می‌بینید جوانان زیادی در لیگ عملکرد خیلی خوبی داشتند و قطعا می‌توانند در آینده با نظر قلعه‌نویی به فوتبال ایران خدمت کنند.

وی درمورد شرایط نامناسب سپاهان در هفته‌های اخیر لیگ برتر، عنوان کرد: سپاهان در هفته‌های اخیر مشکلاتی داشته که امیدوارم به مرور رفع شود و هواداران با حمایت از سرمربی تیم و بازیکنان بتوانند عملکرد خوب گذشته را تکرار کنند.

هافبک سابق سپاهان درپاسخ به این سوال که آیا دلش برای آب و هوای ایران تنگ نشده بود، گفت: سرمای روسیه خیلی اذیت‌کننده است. بازی آخر ما در دمای منفی ۱۷ برگزار شد، اما باید این شرایط را تحمل کنیم و با آن کنار بیاییم.

/فارس.

برچسب ها: قلعه نویی فوتبال تیم ملی
ارسال نظر
آخرین اخبار