۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰
تعداد بازدید: ۷۱۹۷۱۲
سرمربی تیم استقلال گفت: به پرسپولیس هم به خاطر بازی نکردن سپاهان مقابل این تیم ۳ امتیاز داده‌اند.
کد خبر: ۴۸۷۵

به پرسپولیس هم ۳ امتیاز داده‌اند/ نود ارومیه را دست‌کم نمی‌گیریم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نود ارومیه در جام حذفی اظهار کرد: با تیمی بازی داریم که شناخت چندانی از آن تیم نداریم. روز گذشته به بازیکنانم گفتم با جدیت در این بازی حاضر می‌شویم و این تیم را دست‌کم نمی‌گیریم.

وی درباره اینکه آیا قرار است فردا از تمام بازیکنان تیمش استفاده کند یا خیر گفت: تصمیم گرفتیم در بازی فردا به چند بازیکن استراحت بدهیم و از نفراتی که کمتر بازی کردند استفاده کنیم. البته بازیکنان ما بسیار خوب تمرین کردند و شرایط آنها بسیار عالی است. مطمئن باشید با جدیت وارد زمین می‌شویم.

سرمربی تیم استقلال در مورد غایبان تیمش در مسابقه فردا بیان کرد: رشید مظاهری در تمرین دیروز دچار مصدومیت شده و طبق اعلام پزشکان ما شرایط حضور در این دیدار را ندارد. غفوری هم از ۲ روز دیگر کارش را با تیم شروع می‌کند.

مجیدی در مورد اینکه انگیزه تیمش در بازی فردا چیست، عنوان کرد: چون در جام حذفی در ۲ سال اخیر موفق به کسب عنوان قهرمانی نشدیم به بازیکنان تیمم گفته‌ام روی این جام حساب ویژه‌ای باز کردیم. امسال تمرکز می‌کنیم این ۲ ناکامی در جام حذفی ۲ سال اخیر را جبران کنیم.

سرمربی تیم استقلال در مورد اینکه تمرین روز گذشته تیمش در زمین دانشگاه تهران بوده، گفت: در نشست قبلی هم گفتم یکی از معضلات اصلی ما این است که زمین تمرین مناسب نداریم. مسئولان باشگاه تلاش کردند و موفق شدند زمین دانشگاه را بگیرند و اگر بتوانند در هفته یک جلسه این زمین را بگیرند خیلی خوب می شود.

وی در پاسخ به این سوال که در پرونده بازیکن گابنی ۲ امتیاز به استقلال کمک کرد یا ۳ امتیاز به سپاهان گفت: شرایط بازی‌ها به شکلی نیست که تیم‌ها با ۲ امتیاز کمتر و بیشتر شانس قهرمانی داشته باشند یا این شانس را از دست بدهد. همه تیم‌های بالای جدول شانس قهرمانی دارند ولی مهم این است که در بازی‌های بعد موفق شویم. زیاد برای من مهم نبود که ۲ امتیاز به استقلال یا ۳ امتیاز به سپاهان اضافه شود. قبلا هم برای سپاهان این اتفاق رخ داده بود و اگر خاطرتان باشد سپاهان مقابل پرسپولیس حضور پیدا نکرد و اختلاف ۲ امتیازی ما با پرسپولیس به ۵ رسید. بنابراین این ۳ امتیاز به ما شانس قهرمانی می‌دهد اما مهم این است که بتوانیم به روند پیروزی‌های‌مان ادامه بدهیم تا شانس قهرمانی داشته باشیم.

ارسال نظر
آخرین اخبار