۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸
تعداد بازدید: ۹۰۱۶۰۷
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: هر کسی چوبی از لای چرخ مشکلات استقلال و پرسپولیس بردارد کار بزرگی کرده است.
کد خبر: ۴۹۳۸

تفاهم جای دعوا را گرفت/ حل مشکلات استقلال و پرسپولیس کار بزرگی است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، مصطفی آجورلو، بعد از شرکت در جلسه رسیدگی به پرونده حرفه‌ای سازی باشگاه استقلال در فدراسیون فوتبال اظهار کرد: جا دارد از برادر عزیز خودم شهاب‌الدین عزیزی خادم تشکر کنم. شاید برای اولین بار است که این همدلی وجود دارد. آقایان مصطفوی، عباسی و سهیل مهدی و همین‌طور استقلال و پرسپولیس کمک کردند که این دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشند. این موضوع باعث افتخار است که به جای دعوا، به دنبال تفاهم و گفتمان بودیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال افزود: پرسپولیس و استقلال در آسیا حضور دارند، نمایندگان ایران هستند. به هر حال هر کسی چوبی از لای چرخ این مشکلات بردارد کار بزرگی کرده است. امیدوارم این اتفاق برای آخرین بار باشد که مشکلات خودمان را عجله‌ای حل می‌کنیم. امیدوارم با تدبیر و عنایت در طول سال مشکلات را برطرف کنیم. منصفانه نیست که دو تیم بزرگ آسیا این مشکلات را داشته باشند. باید با دست گره‌ها را باز کرد. نباید با دست گره‌ها را سفت کرد. جامعه فوتبال ایران دلخوش به این دو تیم هستند و جا دارد از همه مسئولان تشکر کنم. علی‌الخصوص از دوست خوبم سهیل مهدی تشکر می‌کنم و انتظار دارم که امکانات بدهند که ما این مشکلات را طی سال حل کنیم.

آجورلو در مورد اینکه مشکلات استقلال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا حل شد یا خیر گفت: ان‌شاءالله با تفاهمی که صورت گرفت تمام مشکلات ما در آینده نزدیک و قبل از موعد باقی مانده تا مسابقات و با کمک آقایان مصطفوی و عباسی و با مسئولیت تخصصی سهیل مهدی و درایت برادرم آقای عزیزی خادم برطرف می‌شوند. دو تیم استقلال و پرسپولیس آسیایی بودند و هستند. ان‌شاءالله کمک کنیم که دیگر عنوان بیاوریم و روی سکو برویم.

ارسال نظر
آخرین اخبار