۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۹
تعداد بازدید: ۲۴۹۲۶۱
سرمربی تیم استقلال گفت: اگر تیمم برابر نود ارومیه خوب بازی نکرده مقصر اصلی خود من هستم.
کد خبر: ۴۹۶۴

مقصر اصلی بازی بد استقلال مقابل نود ارومیه هستم/ از بازیکنانم اصلاً راضی نیستم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، فرهاد مجیدی در پایان دیدار تیمش برابر نود ارومیه که با برتری شاگردانش در ضربات پنالتی همراه بود، اظهار کرد: من رویم نمی‌شد که به جلسه کنفرانس بیایم. لازم می‌دانم که از هواداران استقلال به خاطر عملکرد امروزمان عذرخواهی کنم. به بازیکنان گفته بودم که اگر بازی را دست‌کم بگیرند حتماً به مشکل می‌خوریم. از موقعیت‌های‌مان استفاده نکردیم و تیم نود به گل رسید و کارمان سخت شد، ولی خدا را شکر توانستیم به پیروزی برسیم.

وی درباره استراحت برخی بازیکنان و اینکه استقلال در نبود آنها مقابل نود ارومیه به مشکل خورد، گفت: تنها دلیلی که باعث شد ما به بازیکنان‌مان استراحت بدهیم، بُعد تمرینی و بازی آنها بود. سه چهار بازیکن ما در مرز آسیب‌دیدگی بودند و به آنها استراحت دادیم. تصمیم گرفتیم با توجه به اینکه بازی‌ها در فاصله چهار پنج روزه انجام می‌شود از بازیکنان جوان استفاده کنیم.

سرمربی تیم استقلال خاطرنشان کرد: به بازیکنان گفته بودیم که جام حذفی در همه جای دنیا اتفاق می‌افتد که تیم‌های دسته دو و سه مقابل تیم‌های لیگ برتر‌ی‌شان پیروز می‌شوند که خوشبختانه برای ما اتفاق نیفتاد. از عملکرد بازیکنان‌مان اصلاً راضی نیستم و رویم نمی‌شد که در کنفرانس شرکت کنم و فقط به خاطر اینکه از هواداران عذرخواهی کنم، آمدم.

مجیدی در مورد گلزنی آرمان رمضانی و همچنین عملکرد قاسمی‌نژاد بیان کرد: من کلی صحبت می‌کنم. اگر الان تیمم خوب بازی نکرده است مقصر اصلی خود من هستم و در مورد شخص و بازیکن خاصی صحبت نمی‌کنم. اگر تیم من امروز عملکرد فنی خوبی نداشته، مقصر اصلی سرمربی تیم است و من هم از هواداران عذرخواهی کردم. این بازی تمام شد و ان‌شاءالله تمرکزمان را روی بازی با پدیده می‌گذاریم.

ارسال نظر
آخرین اخبار