۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۵
تعداد بازدید: ۲۷۶۹۱۲
رقابت‌های تورنمنت بین‌المللی تکواندو فجیره با کسب ۴ مدال رنگارنگ توسط نمایندگان کشورمان به پایان رسید.
کد خبر: ۷۸۶۳

پایان رقابت‌های تورنمنت تکواندو فجیره با کسب 4 مدال رنگارنگ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، رقابت‌های بین‌المللی تکواندو فجیره، روز گذشته(یکشنبه - 15 بهمن ماه)  برگزار شد و نمایندگان کشورمان با کسب دو مدال طلا، یک نقره و یک برنز به کار خود پایان دادند.

در رقابت‌های وزن 58- کیلوگرم تکواندوی ایران سه نماینده داشت که موفق به کسب مدال طلا، نقره و برنز شدند. مهدی حاج موسایی پس از استراحت در دور نخست با شکست بولانوف از قزاقستان، عبدالله غلام از امارات، رافائل کادوسی از لبنان و محسن رضایی از افغانستان به دیدار نهایی راه یافت و با شکست 2 بر صفر ابوالفضل زندی دیگر نماینده کشورمان به مدال طلا دست یافت.

ابوالفضل زندی نیز برای حضور در دیدار نهایی موفق به شکست ابیلکاشیم از قزاقستان، اوتاجونوف از ازبکستان، پو ین چن از چین تایپه و علیرضا حسین‌پور دیگر نماینده کشورمان شد، اما با شکست مقابل حاج موسایی به مدال نقره رسید. حسین‌پور نیز با پیروزی مقابل یشاک علی خان از قزاقستان، صیاد داداشف از جمهوری آذربایجان و هارون خان از پاکستان به دیدار نیمه نهایی راه یافت و با شکست مقابل زندی به مدال برنز رسید.

در وزن 87+ کیلوگرم، آرین سلیمی با شکست ماولونوف از ازبکستان، روسلان زاپاروف از قزاقستان و منگ ان لی از چین تایپه به دیدار نهایی راه یافت و در فینال نیز با برتری 2 بر یک مقابل میلاد بیگی از آذربایجان به مدال طلا رسید.

در همین وزن میرهاشم حسینی پس از پیروزی مقابل نماینده عربستان با شکست مقابل روسلان زاپاروف از قزاقستان از دور مسابقات کنار رفت./ تسنیم

برچسب ها: تکواندو مدال
ارسال نظر
آخرین اخبار