۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۷
تعداد بازدید: ۱۹۲۶۵۸
عضو هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به شائبه‌هایی مبنی بر تاخیر در روند پرداختی‌ها گفت: هیئت مدیره صندوق این موضوع را به طور جد مورد پیگیری قرار داد و نتایج بررسی‌ها نشان می‌دهد که مشکلی بابت تامین مالی سهم الشرکه اعضای بازنشسته وجود ندارد.
کد خبر: ۱۱۸۵۹

نحوه پرداخت سهم الشرکه/رویکرد جدی هیئت امنا و هیئت مدیره رضایتمندی حداکثری فرهنگیان است

تامین مالی سهم الشرکه بازنشستگان عضو صندوق | تا نیمه اول آذر ماه به طور کامل پرداخت می‌شود

پرداخت سهم الشرکه بازنشستگان عضو صندوق در حال انجام است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، دکتر مهدی پندار با اشاره به نحوه پرداخت سهم الشرکه اعضای بازنشسته صندوق ذخیره با تاکید بر اینکه رویکرد جدی هیات امنا و هیات مدیره صندوق رضایتمندی حداکثری فرهنگیان است، اظهار داشت : سیاست‌ کلی موسسه در پرداخت سهم الشرکه بر این است كه این واریزی پس از ارسال مدارک و اطلاعات بازنشستگی اعضا از مناطق و استانها به موسسه، در کمتر از یک ماه انجام شود.

عضو هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به شائبه‌هایی مبنی بر تاخیر در روند پرداختی‌ها گفت: هیات مدیره صندوق این موضوع را به طور جد مورد پیگیری قرار داد و نتایج بررسی‌ها نشان می‌دهد که مشکلی بابت تامین مالی سهم الشرکه اعضای بازنشسته وجود ندارد. ضمن اینکه تاکنون تاخیری در واریزی به حساب اعضای محترم بازنشسته عضو صندوق وجود نداشته است.

 

بیشتر بخوانید:

تامین مالی سهم الشرکه بازنشستگان عضو صندوق | تا نیمه اول آذر ماه به طور کامل پرداخت می‌شود

عضو هیئت مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تاکید کرد: اگر احیانا تاخیری در پرداخت‌ها وجود داشته باشد به دلیل تاخیر در ارسال اطلاعات بازنشستگی فرهنگیان از سوی مناطق بوده و صندوق ذخیره طبق آنچه که قبلا اعلام کرده بود حداکثر ظرف یک ماه پس از دریافت مدارک نسبت به واریز سهم الشرکه اقدام می نماید.

دکتر پندار با اشاره به اینکه واریزی سهم‌الشرکه بازنشستگان در حال انجام است، گفت: بر اساس اطلاعات بازنشستگى ارسال شده از مناطق و استانها این روند حداكثر تا نیمه اول آذر ماه به طور کامل به پایان مى رسد.

برچسب ها: صندوق ذخیره فرهنگیان بازنشستگان سهم الشرکه
ارسال نظر
آخرین اخبار