۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳
تعداد بازدید: ۱۲۰۱۷۱
مسابقات کشورهای اسلامی،ایران - امارات؛
دختران هاکی روی یخ کشورمان که روز گذشته و در اولین دیدار مغلوب تیم ملی کشور میزبان شده بودند، صبح امروز و در دومین دیدار خود با ارائه یک بازی حساب شده و دقیق توانستند ۴ بر یک از سد تیم امارات عبور کنند.
کد خبر: ۲۶۲۴۱

برد شیرین بانوان هاکی روی یخ ایران برابر امارات

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، در مسابقات هاکی روی یخ کشورهای اسلامی که از روز شنبه به میزبانی تاتارستان آغاز شده است، دختران هاکی روی یخ کشورمان که روز گذشته و در اولین دیدار مغلوب تیم ملی کشور میزبان شده بودند، صبح امروز و در دومین دیدار خود با ارائه یک بازی حساب شده و دقیق توانستند ۴ بر یک از سد تیم امارات عبور کنند.

این دیدار که برای ملی پوشان ایران حکم صعود را داشت در تایم اول(بیست دقیقه نخست) با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید. ملی پوشان کشورمان در تایم دوم نتیجه را دو بر صفر کردند و در نهایت در پایان تایم سوم توانستند با نتیجه چهار بر یک تیم امارات را که پنج بازیکن روس نیز در اختیار داشت شکست داده و آماده دیدار با تیم ملی بحرین شوند.

اعظم سنائی، الهام مدیردهقان، صبا مظاهری، هاتیه آقامحمدی، دیبا فرزام نیا، دیانا فرزام نیا، زهرا رضایی، نگار خرم، مهدیه نوروزی، شبنم عرب، فاطمه شاهسوند، زهره حسنی، زهرا قاسمی، عسل حیدری، حدیث خلج، آذین قارونی، نکار ارجمند، فاطمه اسماعیلی، هلیا سوهانی ملی پوشان اعزامی ایران هستند که در این دیدار به میدان رفتند.

کاوه صدقی به عنوان سرمربی، اعظم سنایی مربی - بازیکن بانوان و اوویس حسن زاده به عنوان مدیر و کمک مربی تیم های ملی آقایان و بانوان ایران در بازیهای کشورهای اسلامی به میزبانی تاتارستان را همراهی می کنند./ مهر

برچسب ها: تیم ملی هاکی روی یخ ایران تیم ملی هاکی روی یخ بانوان تاتارستان
ارسال نظر
آخرین اخبار