۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۶
تعداد بازدید: ۲۶۴۶۳۲
سازمان لیگ زمان برگزاری مرحله پایانی لیگ برتر آزاد و فرنگی را اعلام کرد.
کد خبر: ۳۴۹۵۶

زمان برگزاری فینال لیگ کشتی آزاد و فرنگی مشخص شد

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، سازمان لیگ کشتی روز دوم آذر ماه را زمان برگزاری مرحله نیمه‌نهایی و فینال یگ برتر فرنگی اعلام کرد. مسابقه‌ای که در سالن گیت بوستان اهواز برگزار می‌شود. پرونده لیگ برتر آزاد نیز روز دهم آذرماه احتمالاً در سالن شهدای هفتم تیر تهران بسته خواهد شد.

در حالی که برگزاری مسابقات کشوری بزرگسالان به عنوان اولین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی در سال ۲۰۲۴ منوط به پایان لیگ برتر آزاد و فرنگی است، مسابقات کشوری رده‎‌های سنی دیگر با مسابقات نوجوانان آزاد در روز‌های ۱۸ و ۱۹ آبان در تهران استارت می‌خورد.

بعد از آن، مسابقات قهرمان کشوری جوانان فرنگی ۲۵ و ۲۶ آبان در شیراز برگزار خواهد شد و در ادامه نیز مسابقات قهرمان کشوری جوانان آزاد ۲ و ۳ آذر به انجام می‌رسد که هنوز میزبان آن قطعی نشده است.

مسابقات قهرمان کشوری نوجوانان فرنگی نیز ۹ و ۱۰ آذر احتمالاً در استان کردستان برگزار خواهد شد. زمان برگزاری مسابقات قهرمان کشوری بزرگسالان آزاد ۲۲، ۲۳ و ۲۴ آذر ماه و قهرمان کشوری بزرگسالان فرنگی نیز ۶، ۷ و ۸ دی تعیین شده است؛ بنابراین رقابت‌های کشوری رده‌های سنی مختلف در بازه زمانی ۵۰ روزه و در روز‌های ۱۸ آبان تا ۸ دی به انجام خواهد رسید.

 
برچسب ها: لیگ برتر کشتی کشتی آزاد کشتی فرنگی
ارسال نظر
آخرین اخبار