۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۹
تعداد بازدید: ۳۶۲۳۹۱
شمارش آرای در حدود ۴۰۰ شعب اخذ رای در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو به پایان رسیده و تا این لحظه روح الله متفکرآزاد و مسعود پزشکیان پیشتاز این حوزه انتخابیه هستند.
کد خبر: ۳۶۲۵۰

آمار حوزه ها انتخابیه پررنگ شده توسط ستاد انتخابات کشور ارائه شده است

 

استان آذربایجان شرقی:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
3.003.002      

 

ردیف  حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء  گرایش سیاسی
1 تبریز، آذرشهر و اسکو روح الله متفکر آزاد 100855 شورای ائتلاف
2 تبریز، آذرشهر و اسکو مسعود پزشکیان 89248 اصلاح طلب
3 تبریز، آذرشهر و اسکو رقابت آقایان علی جعفری آذر، علیرضا منادی، جواد عبادی، علی آجودان زاده، رضا صدیقی، محمدحسین فرهنگی، سید محمدرضا تاج الدینی و علیرضا نوین به دور دوم کشیده شد.    
4 تبریز، آذرشهر و اسکو      
5 تبریز، آذرشهر و اسکو      
6 تبریز، آذرشهر و اسکو      
7 بستان آباد غلامرضا نوری 17000 اصلاح طلب
8 ملکان زهرا خدادی    
9 شبستر محمود طاهری و حسن غیاثی به مرحله دوم انتخابات راه یافتند    
10 سراب مجید نصیرپور 13199 اصلاح طلب
11 میانه مریم عبدالهی 21469  
12 میانه مرتضی حسنی و مهدی اسماعیلی نمایندگان فعلی مردم میانه در مجلس باید در مرحله دوم باهم رقابت کنند تا نماینده دوم مشخص شود    
13 اهر و هریس بیت‌الله عبداللهی 31676 کارگزاران سازندگی
14 کلیبر، خداآفرین و هوراند بهنام رضوانی  22246  
15 هشترود و چاراویماق فرامرز شهسواری 13550 جبهه پایداری
16 بناب محمد باقری بنابی  23343  
17 ورزقان رضا علیزاده 24348  شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
18 مرند و جلفا  حبیب‌زاده 40023  
19 مراغه و عجب‌شیر سید فرید موسوی 32876 کارگزاران سازندگی

 

استان آذربایجان غربی:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
2.564.013      

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش سیاسی
20 ارومیه حاکم ممکان 119766  
21 ارومیه شهین جهانگیری 117786  
22 ارومیه سید سلمان ذاکر 115761  
23 سلماس یعقوب رضازاده 19133 شورای ائتلاف-جبهه پایداری
24 مهاباد سلام ستوده 15885 شورای ائتلاف-جبهه پایداری
25 میاندوآب علی احمدی 33446 شورای ائتلاف-جبهه پایداری
26 شاهین‌دژ و تکاب محمد میرزایی 15944  
27 نقده و اشنویه عبدالکریم حسین‌زاده 36083  
28 خوی و چایپاره عادل نجف زاده 49134  
29 پیرانشهر و سردشت کمال حسین پور 44502  
30 بوکان محمد قسیم عثمانی 13141 اصلاح طلب
31 ماکو، چالدران، پلدشت و شوط عمر علی پور  43486  

 

استان اردبیل:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
1.000.000      

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش سیاسی
32 اردبیل، نمین، نیر و سرعین علی نیکزاد   شورای ائتلاف-جبهه پایداری
33 اردبیل، نمین، نیر و سرعین صدیف بدری    
34 اردبیل، نمین، نیر و سرعین احد بیوته    
35 مشکین‌شهر بابک رضا زاده 17007  
36 پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز امید علی رعنایی و ابراهیم فهیمی به دور دوم رفتند    
37 خلخال و کوثر وحید کنعانی 13857  
38 گرمی محمد خوش سیما 20019  

 

استان اصفهان:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
3.700.000   37 درصد  

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش سیاسی
39 اصفهان حسن کامران    
40 اصفهان مهدی طغیانی    
41 اصفهان منصورباقرصاد    
42 اصفهان عباس مقتدایی    
43 اصفهان نیره اخوان بیطرف    
44 نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی 40250 شورای ائتلاف
45 فریدن، چادگان، فریدونشهر، بویین و میاندشت اسماعیل سیاوشی 17870  
46 مبارکه  زهرا سعیدی ‌  11906  
47 اردستان احمد بخشایش اردستانی 11284  
48 شاهین‌شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی 46728 شورای ائتلاف
49 شهرضا و دهاقان حبیب قاسمی  22905  
50 خمینی‌شهر حجت الاسلام محمد تقی نقدعلی 45767 شورای ائتلاف
51 نایین، خور و بیابانک الهام آزاد 6472  
52 سمیرم سید محمد موسوی و رحیم کریمی به مرحله دوم رفتند     
53 نطنز و بخش قمصر حسین عبدلی 14383  
54 لنجان حسین رجائی ریزی و علی کیانی دور دوم رفتند    
55 کاشان و آران بیدگل مصطفی معینی 36734 شورای ائتلاف
56 فلاورجان رمضان رحیمی 18794  
57 گلپایگیان و خوانسار سیدمسعود خاتمی 13273  

 

استان البرز:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
1.760.000      

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
58 کرج، اشتهارد و فردیس علیرضا عباسی 108241 شورای ائتلاف-جبهه پایداری
59 کرج، اشتهارد و فردیس علی شیرین زاد و مصطفی سعیدی سیرایی به مرحله دوم رفتند    
60 ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان علی حدادی 24901 شورای ائتلاف

 

استان ایلام:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
477.429   53.3  

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
61 ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران فریدون همتی 34700  
62 ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران سارا فلاحی 34000  
63 دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره اسدالله چراغی  31595 شورای ائتلاف

 

استان بوشهر:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
804.107      

 

ردیف حوره انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
64 کنگان، دیر، جم و عسلویه موسی احمدی 19165 شورای ائتلاف
65 دشتی و تنگستان غلامحسین زارعی 20257  
66 بوشهر، گناوه و دیلم جعفر پورکبگانی 23003 جبهه پایداری
67 دشتستان ابراهیم رضایی 43629 شورای ائتلاف-جبهه پایداری

 

استان تهران:

 

بر اساس اعلام محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات کشور تا ساعت ۲۰ روز شنبه نتایج شمارش آرا شامل نام‌های نامزد‌های در صدر با ذکر تعداد آرای کسب شده به شرح ذیل است:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
10.030.000 2.618.210 24  

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
68 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سیدمحمود نبویان ۳۴۲۵۲۶  
69 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس حمید رسائی ۲۸۵۸۵۱  
70 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس امیرحسین ثابتی منفرد ۲۷۷۸۸۵  
71 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمدباقر قالیباف ۲۵۹۹۳۰  
72 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس رضا تقی پورانوری ۲۳۷۴۰۲  
73 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس روح اله ایزدخواه ۲۳۳۶۸۵  
74 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس منوچهر متکی ۲۳۰۸۲۷  
75 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مرتضی آقاطهرانی ۲۳۱۰۱۰  
76 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس اسمعیل کوثری ۲۱۴۵۶۷  
77 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مهدی کوچک زاده ۲۱۱۹۷۰  
78 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سیدعلی یزدی خواه ۱۹۰۷۷۲  
79 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مالک شریعتی نیاسر ۱۸۴۵۱۰  
80 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علی خضریان ۱۸۴۴۷۹  
81 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس کامران غضنفری ۱۸۲۵۰۳  
82 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس احمد نادری ۱۷۳۵۳۹  
83 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابراهیم عزیزی ۱۶۶۶۶۶  
84 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس پیمان فلسفی ۱۵۹۸۹۵  
85 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سمیه رفیعی ۱۵۸۳۷۶  
86 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمد سراج ۱۵۴۱۴۲  
87 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابوالقاسم جراره ۱۵۳۵۷۷  
88 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابوالفضل ظهره وند ۱۵۱۵۸۷  
89 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس حسین نجابت ۱۴۷۴۹۷  
90 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زینب قیصری ۱۴۵۲۶۳  
91 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی ۱۴۴۷۴۶  
92 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ریحانه اخلاقی ۱۴۲۴۸۴  
93 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره سادات لاجوردی ۱۳۹۳۸۶  
94 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علیرضا سلیمی ۱۳۴۱۵۳  
95 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس صالح اسکندری ۱۳۲۷۸۷  
96 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره طبیب زاده نوری ۱۳۱۶۴۷  
97 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سیدمرتضی محمودی
۱۲۹۴۴۷
 
98 دماوند و فیروزکوه شاهرخ رامین 17812 شورای ائتلاف
99 رباط‌کریم و بهارستان حسن قشقاوی 46341 شورای ائتلاف
100 ورامین و پیشوا و قرچک مهدی زمانی افشار 30463  
101 شهریار، قدس و ملارد حسین حق وردی 56529  
102 پاکدشت      

 

استان چهارمحال بختیاری:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
714.829      

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
103 لردگان و خانمیرزا سید روح الله موسوی 56850 شورای ائتلاف
104 شهرکرد، بن و سامان احمد راستینه هفشجانی 33720  
105 بروجن غلامرضا میرزایی    
106 اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار حمیدرضا عزیزی 24431  

 

استان خراسان جنوبی:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
608.558   63.8 درصد  

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
107 بیرجند، درمیان و خوسف آقای علی مولوی حقیقی و سیدحسن هاشمی به دور دوم رفتند    
108 فردوس، سرایان، طبس و بشرویه محمد نصیری 25943  
109 نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی 31940  
110 قائنات و زیرکوه سلمان اسحاقی 33200  

 

استان خراسان شمالی:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
630.000      

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعدادآرا گرایش سیاسی
111 بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان محمد مهدی شهریاری 63000  
112 بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان سید محمد پاکمهر 41000  
113 شیروان عباس قدرتی    
114 اسفراین هادی قوامی 36072  

 

استان خراسان رضوی:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
4.750.000   65 درصد  

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
115 مشهد و کلات نصرالله پژمانفر     
116 مشهد و کلات میثم ظهوریان    
117 مشهد و کلات علی‌اصغر نخعی‌راد    
118 مشهد و کلات احسان عظیمی‌راد    
119 مشهد و کلات کاظم‌ معتمدی‌فر    
120 تربت‌جام، تایباد، باخزر و صالح‌آباد عثمان سالاری 76102  
121 کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد حجت‌الاسلام نیک‌بین 43523  
122 تربت‌حیدریه، مه، ولات و زاوه محسن زنگنه 72318 شورای ائتلاف
123 چناران، بینالود و طرقبه شاندیز حسین امامی راد 29923  
124 گناباد و بجستان هادی محمدپور 17769  
125 سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن بهروز محبی 50684  
126 سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن محمدرضا محسنی ثانی 40566  
127 نیشابور و فیروزه

یحیی سلیمانی

51577  
128 نیشابور و فیروزه محمد رستمی 44114  
129 فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی 38583  
130 قوچان و فاروج علی آذری 27991  
131 درگز حسین محمدزاده  14894  
132 خواف و رشتخوار امیر توکلی رودی 48575  

 

استان خوزستان:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
3.800.000      

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
133 اهواز، باوی، حمیدیه و کارون مجتبی یوسفی   شورای ائتلاف
134 اهواز، باوی، حمیدیه و کارون سیدمحسن موسوی زاده   شورای ائتلاف
135 اهواز، باوی، حمیدیه و کارون محمد امیر    
136 آبادان جلیل مختار 20576  
137 آبادان جواد سعدون‌زاده، صادق کمایی، سیدمحمد مولوی و سید امیر موسوی به مرحلۀ دوم راه یافتند    
138 آبادان      
139 بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی امیر حیات مقدم  46744 شورای ائتلاف
140 رامهرمز و رامشیر متینیان و نظری به دور دوم رفتند   شورای ائتلاف-جبهه پایداری
  سوسنگرد داغری    
141 دزفول عباس پاپی زاده   شورای ائتلاف
142 شادگان هاشم خنفری 27703 شورای ائتلاف-جبهه پایداری
143 مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا علی عسگر ظاهری 28698 شورای ائتلاف
144 اندیمشک جهانبخش قلاوند 47365  
145 ایذه و باغملک فرشاد ابراهیم‌پور نورآبادی 50584  
146 شوشتر و گتوند سیدمحمد سادات ابراهیمی 46200  
147 خرمشهر مصطفی مطورزاده     
148 بهبهان و آغاجری  محمدطلا مظلومی    
149 دشت آزادگان و هویزه مجید داغری 29637 شورای ائتلاف
150 شوش محمد کعب‌عمیر  34117  

 

استان زنجان:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
850.000      

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
151 زنجان و طارم مصطفی طاهری 44926 جبهه پایداری
152 زنجان و طارم آقایان نبی محمدی و محمد اسماعیلی  راهی دور دوم انتخابات شدند    
153 ابهر، خرمدره و سلطانیه منصور علیمردانی  23864  
154 ماه‌نشان، ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق سید جمال موسوی 20831  
155 خدابنده سعید رفیعی و احمد بیگدلی در دور دوم انتخابات به رقابت خواهند پرداخت    

 

استان سمنان:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
534.026      

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعدا آرا گرایش سیاسی
156 شاهرود، میامی و بسطام احمد عجم 35845  
157 سمنان، مهدی‌شهر و سرخه عباس گلرو 29455 جبهه پایداری
158 دامغان علی اکبر علیزاده 11147 جبهه پایداری
159 گرمسار و آرادان یاسر عربی 17681  

 

 

استان سیستان و بلوچستان:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
1.905.993   43 درصد  

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
160 زاهدان حسینعلی شهریاری   شورای ائتلاف
161 زاهدان فداحسین مالکی    
162 زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون محمد سرگزی 48791 جبهه پایداری
163 زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون فرهاد شهرکی 40850 شورای ائتلاف
164 چابهار، کنارک، قصرقند شهر و بخش مرکزی نیک‌شهر محمدانور بجارزهی 54025 شورای ائتلاف
165 خاش، میرجاوه و بخش‌های نصرت‌آباد و کورین علی کرد 30458  
166 ایرانشهر، دلگان، بمپور، سرباز، فنوج و بخشهای بنت، لاشار، اهوران و اشار رحمدل بامری 70359 شورای ائتلاف
167 سراوان، سیب، سوران و زابلی محمد نور دهانی 31109  

 

استان فارس:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
3.703.000   43 درصد  

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا گرایش سیاسی
168 شیراز و زرقان روح الله نجابت    
169 شیراز و زرقان جعفر قادری   شورای ائتلاف
170 شیراز و زرقان

دو نماینده دیگر هم احتمالا از بین این کاندیداها در دور دوم انتخاب می شود:

علیرضا پاک فطرت،ابراهیم عزیزی سید اسماعیل حسینی، رحمت الله مرزوقی،ضرغام صادقی منصوره طاهری 

   
171 شیراز و زرقان      
172 داراب و زرین‌دشت محمد جواد عسکری 42010 شورای ائتلاف
173 سروستان، کوار و خرامه غلامرضا شوریجه 20656  
174 مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد اسفندیار عبدالهی و سیروس سجادیان به مرحله دوم رفتند   شورای ائتلاف-جبهه پایداری
175 لارستان، خنج، گراش و اوز علاء الدین بروجردی  39924 شورای ائتلاف
176 فسا حسنعلی محمدی 14736 شورای ائتلاف
177 جهرم و خفر محمدرضا رضایی کوچی 54535  
178 آباده، بوانات، خرم‌بید و سرچهان رحیم زارع 22570  
179 نی‌ریز، استهبان و بختگان فرهاد طهماسبی  33515 جبهه پایداری
180 ممسنی و رستم امید نصیبی 37211 شورای ائتلاف
181 اقلید مسلم صالحی 14233 اصولگرا
182 فیروزآباد، فراش‌بند، قیر و کارزین محمد مهدی فروردین  36664 شورای ائتلاف-جبهه پایداری
183 کازرون و کوه‌چنار غلامرضا دهقان ناصر آبادی  38613  
184 لامرد و مهر سید موسی موسوی 25167 شورای ائتلاف-جبهه پایداری
185 سپیدان و بیضاء  اردوان اکبر پور  14469  

 

 

استان قزوین:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
958.076      

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش سیاسی
186 قزوین، آبیک و البرز سالار ولایتمدار آبنوش    
187 قزوین، آبیک و البرز فاطمه محمدبیگی   شورای ائتلاف-جبهه پایداری
188 تاکستان عباس بیگدلی 23703 شورای ائتلاف
189 بوئین‌زهرا و آوج روح الله عباسپور 22003 شورای ائتلاف-جبهه پایداری

 

استان قم:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
800.000   49.7 درصد  

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعدا آراء گرایش سیاسی
190 قم حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری 149283  
191 قم محمد منان رئیسی 105147  
192 قم جت الاسلام قاسم روانبخش 78545 جبهه پایداری

 

استان کردستان:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
1.250.000      

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش سیاسی
193 سنندج و دیواندره سید احسن علوی    
194 سنندج و دیواندره سالار مرادی   شورای ائتلاف
195 بیجار علیرضا زندیان 10403  
196 سقز و بانه محسن بیگلری 16035  
197 قروه و دهگلان محمدرسول شیخی زاده 17458  
198 مریوان و سروآباد امید کریمیان 11067  

 

 

استان کرمان:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
2.319.535      

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعدا آراء گرایش سیاسی
199 کرمان و راور شهباز حسن‌پور 74219  
200 کرمان و راور مجید دوستعلی 71566 جبهه پایداری
201 رفسنجان و انار احمد انارکی محمدی 56492  
202 زرند و کوهبنان عبدالحسین همتی  28344  
203 کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکرالهی 82586  
204 سیرجان و بردسیر محمد معتمدی زاده  53715 شورای ائتلاف
205 جیرفت و عنبرآباد بهنام سعیدی 37.621 شورای ائتلاف
206 بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرابادی 68354 شورای ائتلاف
207 شهر بابک غلامرضا نویدی 18302 شورای ائتلاف
208 بافت، رابر و ارزوئیه یاسر سلیمانی 24911  

 

 

استان کرمانشاه:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
1.660.000      

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش سیاسی
209 کرمانشاه رشیدی 61058 جبهه پایداری
210 کرمانشاه عبدالرضا مصری، فضل‌‌اله رنجبر، جهانبخش امینی و ابراهیم رحیمی زنگنه در دور دوم رقابت خواهند کرد    
211 کرمانشاه      
212 کنگاور، صحنه و هرسین وحید احمدی 32576 شورای ائتلاف-جبهه پایداری
213 اسلام‌آباد غرب و دالاهو مجتبی بخشی پور 30537  
214 قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فتح الله حسینی 38404 شورای ائتلاف-جبهه پایداری
215 سنقر سید جواد حسینی کیا 11012 شورای ائتلاف-جبهه پایداری
216 پاوه، جوانرود، ثلاث‌باباجانی و روانسر رستگار یوسفی 25771 جبهه پایداری

جبهه

استان کهگیلویه و بویر احمد:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
520.000      

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش سیاسی
217 کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده سید محمد موحد 48345  
218 گچساران و باشت غلامرضا تاجگردون   اصلاح طلب
219 بویراحمد و دنا محمد بهرامی    

 

استان گلستان:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
1.433.000   54 درصد  

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعدا آراء گرایش سیاسی
220 گرگان و آق‌قلا رمضان سنگدوینی 54843  
221 گرگان و آق‌قلا عبدالغفور امان زاده 51582  
222 مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه سید نجیب حسینی 54336  
223 رامیان و آزادشهر جمشید قائم‌مقام 18000  
224 گنبد کاووس عبدالحکیم آق ارکاکلی و قرجه طیار به دور دوم راه یافتند    
225 علی‌آباد رحمت الله نوروزی 32787  
226 کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان عبدالجلال ایری 26826 شورای ائتلاف

 

 

استان گیلان:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
2.012.597 784.511 39  

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش سیاسی
227 رشت جبار کوچکی نژاد ۴۵۶۱۴ شورای ائتلاف
228 رشت مهدی فلاح ۳۴۶۸۲ شورای ائتلاف
229 رشت احمدی سنگر ۳۲۲۷۳  
230 لنگرود مهرداد لاهوتی 24936  
231 رودبار مهرداد گودرزوند 18788  
232 بندر انزلی احمد دنیا مالی 8147  
233 صومعه‌سرا سعید رحمت زاده 24760  
234 رودسر و املش محمد علی جانی 18587  
235 تالش، رضوان‌شهر و ماسال یاسر اسلام دوست 44161 شورای ائتلاف
236 فومن و شفت خلیل بهروزی فر 22055 شورای ائتلاف
237 آستانه اشرفیه ابراهیم نجفی 17490 شورای ائتلاف
238 لاهیجان و سیاهکل سلمان زارع 19023  
239 آستارا ولی داداشی 16474  

 

 

استان لرستان:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
1.544.000   47 درصد  

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش سیاسی
240 خرم‌آباد، چگنی و دوره      
241 خرم‌آباد، چگنی و دوره      
242 بروجرد      
243 بروجرد      
244 الیگودرز حمیدرضا گودرزی 22875  
245 دلفان و سلسله محمد حسین محمدی 43445 شورای ائتلاف
246 دورود و ازنا روح الله لک علی آبادی   شورای ائتلاف
247 پلدختر سید حمیدرضا کاظمی 23182  
248 کوهدشت و رومشگان علی امامی راد 33242  

 

استان مازندران:

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
2.487.244   43 درصد  

 

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش سیاسی
249 ساری و میان‌دورود عالیه زمانی کیاسری 55432  
250 ساری و میان‌دورود علی بابایی کارنامی 50317  
251 قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوه‌شمالی عمران عباسی کالی، مصطفی معلمی، کمال علیپور خنکداری و علی کشوری به دور دوم رقابت انتخاباتی راه یافتند    
252 قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوه‌شمالی      
253 نوشهر، چالوس و کلاردشت کامران پولادی 27349 اصلاح طلب
254 نور و محمودآباد  عبدالوحید فیاضی 23290 شورای ائتلاف
255 بهشهر، نکا و گلوگاه غلامرضا شریعتی 38007 شورای ائتلاف
256 بابل حسن نتاج 69072 شورای ائتلاف
257 بابل احمد فاطمی 40938  
258 بابلسر و فریدونکنار علی اصغر باقرزاده 42288 شورای ائتلاف
259 آمل رضا حاجی پور 28415  
260 تنکابن، رامسر و عباس‌آباد سید شمس الدین حسینی 45398 شورای ائتلاف

 

 

استان مرکزی:

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
1.179.037      

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش سیاسی
261 اراک، کمیجان و خنداب محمد جمالیان    
262 اراک، کمیجان و خنداب نادر قلی ابراهیمی   شورای ائتلاف
263 خمین محمد بیات 8253  
264 محلات و دلیجان محمد جلالی 5493 شورای ائتلاف-جبهه پایداری
265 تفرش، آشتیان و فراهان ولی الله بیاتی 11739  
266 شازند هوشنگ هادیان‌پور 10378  
267 ساوه و زرندیه محمد سبزی 18088  

 

استان هرمزگان:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
1.254.589      

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش سیاسی
268 بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر احمد مرادی 95237  
269 بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر فاطمه جراره 70214  
270 بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر محمد آشوری 55139  
271 بندر لنگه، بستک و پارسیان  احمد جباری 38242  
272 میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد  سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی 73792 شورای ائتلاف

 

استان همدان:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
1.400.000      

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعدا آراء گرایش سیاسی
273 همدان و فامنین حاجی بابایی 58349 شورای ائتلاف
274 همدان و فامنین صوفی 47934  
275 ملایر احد آزادیخواه 22897 شورای ائتلاف
276 ملایر احمد آریایی نژاد-حسین احمدی دور دوم  
277 بهار و کبودرآهنگ فتح الله توسلی 38195  
278 رزن و درگزین  سید ابوالحسن مصطفوی غمام 16028 شورای ائتلاف
279 نهاوند  ‌علیرضا نثاری 18446  
280 اسدآباد  علی‌اکبر رنجبرزاده    شورای ائتلاف
281 تویسرکان محمد مهدی مفتح 10.392 شورای ائتلاف-جبهه پایداری

 

استان یزد:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
       

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش سیاسی
282 یزد، اشکذر و بخش ندوشن و دهستان سورک  محمد صالح جوکار 81634 شورای ائتلاف-جبهه پایداری
283 اردکان پوردهقان 12271  
284 مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد صباغیان 23458  
285 تفت و میبد سید جلیل میرمحمدی میبدی 19994  

 

اقلیت های مذهبی:

 

واجدین شرایط رای استانی آرای ماخوذه صحیح استانی درصد شرکت کنندگان مجموع آرا منتخبین استان
       

 

ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش سیاسی
286 زرتشتیان      
287 کلیمیان      
288 مسیحیان ارمنی جنوب ایران      
289 مسیحیان ارمنی شمال ایران      
290 مسیحیان آشوری و کلدانی      
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط به نقل از فارس، طبق آمار رسمی ستاد انتخابات کشور، نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در برخی از حوزه‌های انتخابی به شرح ذیل است:
حوزه انتخابیه آبادان جلیل مختار از ۹۰۱۴۹ رای صحیح، ۲۰۵۷۶ رای
در حوزه انتخابیه قم مجتبی ذوالنوری با ۱۴۹۲۸۳ رای از ۳۸۹۷۵۵ رای
محمد منان رییسی با ۱۰۵۱۴۷ رای به عنوان منتخب دوم و قاسم روانبخش با ۷۸۵۴۵ رای به عنوان منتخب سوم انتخاب شد.
در حوزه انتخابیه ملایر احد آزادی خواه با ۲۲۸۹۷ رای از ۸۸۲۵۵ رای صحیح به عنوان منتخب مردم معرفی شد و حسین احمدی و احمد آریایی نژاد به مرحله دوم راه یافتند.
در رشت و خمام جبار کوچکی نژاد با ۴۵۶۱۴ رای از ۱۵۷۹۳۹ رای صحیح به مجلس راه یافت.
مهدی فلاح با ۳۴۶۸۲ رای به عنوان منتخب و محمدرضا احمدی سنگر با ۳۲ هزار رای به عنوان منتخب سوم مردم رشت و خمام
اردستان: احمد بخشایش اردستانی با ۱۱۲۸۴ رای از ۲۴۸۸۴ رای صحیح
اردکان: مصطفی پوردهقان ۱۲۲۷۱ رای از ۳۳۶۳۴ رای صحیح
اقلید: مسلم صالحی با ۱۴۲۳۳ رای از ۵۳۲۹۷ رای صحیح
آباده: رحیم زارع با ۲۲۵۷۰ رای از ۷۸۵۸۹ رای صحیح
آستانه اشرفیه: ابراهیم نجفی با ۱۷۴۹۰ رای از ۳۲۶۴۴ رای صحیح
بابلسر و فریدونکنار: علی اصغر باقرزاده با ۴۲۲۸۸ رای از ۶۴۷۴۶ رای صحیح
بم: موسی غضنفرابادی با ۶۸۳۵۴ رای از ۱۳۴۴۶۵ رای صحیح
بیجار: علیرضا زندیان با ۱۰۴۰۳ رای از ۳۵۶۹۵ رای صحیح
تفرش:، ولی الله بیاتی با ۱۱۷۳۹ رای از ۳۰۸۶۵ رای صحیح
تنکابن: سید شمس‌الدین حسینی با ۴۵۳۹۸ رای از ۷۰۷۹۳ رای صحیح
جیرفت: بهنام سعیدی با ۳۷۶۲۱ رای از ۱۴۲۵۹۲ رای صحیح
خمین: محمد بیات با ۸۲۵۳ رای از ۳۶۱۵۷ رای صحیح
خمینی شهر: محمدتقی نقدعلی با ۴۵۷۶۷ رای از ۷۳۱۵۹ رای صحیح
خواف: امیر توکلی رودی با ۴۸۵۷۵ رای از ۹۹۸۵۳ رای صحیح
دامغان: علی اکبر علیزاده با ۱۱۱۴۷ رای از ۳۵۲۷۲ رای صحیح
درگز: حسین محمدزاده با ۱۴۸۹۴ رای از ۳۱۵۷۶ رای صحیح
دلفان: محمدحسین محمدی با ۴۳۴۴۵ رای از ۱۰۹۴۳۵ رای صحیح
دهلران: اسدالله چراغی با ۳۱۵۹۵ رای از ۷۹۱۸۵ رای صحیح
رفسنجان: احمد انارکی محمدی با ۵۶۴۹۲ رای از ۱۱۷۲۶۹ رای صحیح
زرند: عبدالحسین همتی با ۲۸۳۴۴ رای از ۶۴۱۲۶ رای صحیح
سیرجان: محمد معتمدی زاده با ۵۳۷۱۵ رای از ۱۰۴۳۰۷ رای صحیح
شهربابک: غلامرضا نویدی با ۱۸۳۰۲ رای از ۳۳۸۷۶ رای صحیح
فردوس: محمد نصیری با ۲۵۹۴۳ رای از ۸۶۷۵۳ رای صحیح
قائنات: سلمان اسحاقی با ۳۳۲۰۰ رای از ۷۲۷۶۹ رای صحیح
لامرد: سید موسی موسوی با ۲۵۱۶۷ رای از ۸۱۸۱۳ رای صحیح
مرودشت: اسفندیار عبداللهی با ۱۸۵۹۸ رای از ۱۱۷۴۸۱ رای صحیح
مهریز و بافق: محمدرضا صباغیان با ۲۳۴۸۵ رای از ۸۴۲۱۰ رای صحیح
نهبندان: مصطفی نخعی با ۳۱۹۴۰ رای از ۵۳۴۶۵ رای صحیح
نی‌ریز: فرهاد طهماسبی ۳۳۵۱۵ رای از ۸۰۷۰۵ رای صحیح
کاشان: مصطفی معینی با ۳۶۷۳۴ رای از ۱۱۴۵۴۰ رای صحیح
کنگاور: وحید احمدی با ۳۲۵۷۶ رای از ۹۵۴۸۱ رای صحیح
بندر انزلی: احمد دنیامالی با ٨١۴٧ رای از ٣٠٩۴٣ رای.
بهشر، نکا و گلوگاه غلامرضا: شریعتی اندراتی با ٣٨٠٠٧ رای ١١٣٣۴٢ رای.
تربت جام، تایباد، باخزر و صالح‌آباد: عثمان سالاری با ٧۶١٠٢ رای از ١۵٣۵٨٣ رای.
خاش، میرجاوه، تفتان، نصرت‌آباد و کورین:علی کرد با ٣٠۴۵٨ رای از ٧١٨٣٠ رای.
دشتستان: ابراهیم رضایی با ۴٣۶٢٩ رای از ٧۶٠۵٢.
سلماس: یعقوب رضا زاده با ١٩١٣٣ رای از ٧٧٠۶٩ رای.
سمنان، مهدی شهر و سرخه: عباس گلرو با ٢٩۴۵۵ رای از ۶۴۶٢٠ رای.
سنقر: سید جواد حسینی کیا با ١١٠١٢ رای از ۴٣۴٠۶ رای.
طوالش، رضوانشهر و ماسال: یاسر اسلام دوست کادربندی با ۴۴١۶١ رای از ١٣٩۴١١ رای.
علی آباد کتول: رحمت الله نوروزی با ٣٢٧٨٧ رای از ۶٨۴٠۵ رای.
قروه و دهگلان: محمدرسول شیخی زاده با ١٧۴۵٨ رای از ٧٠١۶٣ رای.
رودسر و املش: محمدعلی جانی شوکی به ١٨۵٨٧ رای از ٧١٧٢۴ رای.
آمل: رضا حاجی پور با ٢٨۴١۵ رأی از ١٠٣٣۵۶ رای.
محلات و دلیجان: محمد جلالی با ۵۴٩٣ از ٢١۴۶٩
لنجان: حسین رجایی ریزی و علی کیانی به مرحله دوم رفتند.
مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان: اسفندیار عبداللهی و سیروس سجادیان به مرحله دوم رفتند.

پیشی گرفتن اصولگرایان از اصلاح طلبان در تبریز/نتایج اولیه انتخاب مجلس در تبریز/نتایج اولیه انتخاب مجلس در تبریز

کار شمارش آرای در حدود ۴۰۰ شعب اخذ رای در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو به پایان رسیده و تا این لحظه روح الله متفکرآزاد و مسعود پزشکیان پیشتاز این حوزه انتخابیه هستند.
به گزارش فارس از تبریز، نتایج غیررسمی و اولیه آرای کاندیدا‌های تصدی صندلی مجلس در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو پس از شمارش آرای ۴۰۰ صندوق به شرح ذیل است.
۱- روح الله متفکر آزاد
۲- مسعود پزشکیان
۳- علی جعفری آذر
۴- علیرضا منادی
۵- جواد عبادی
۶- رضا صدیقی
میرتاج الدینی، آجودان زاده، علیرضا نوین، عباس رنجبر، محمدحسین فرهنگی و صابر پرنیان نفرات بعدی این لیست هستند.
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی فرمانداری تبریز اعلام نشده است. براساس این گزارش، تا لحظه مخابره خبر این ۶ نفر در صدر بودند و احتمال جابه جایی افراد و اضافه شدن نفرات جدید به این ۶ نفر وجود دارد.

 

ستاد انتخابات کشور از صبح شنبه گزارش نتایج شمارش آرا انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را منتشر کرد و به اطلاع ملت شریف ایران اسلامی می رساند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، با پایان یافتن انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در ساعت ۲۴/۰۰ دیشب، شمارش صندوق‌های شهری و روستایی ۳۱ استان و ۲۰۸ حوزه انتخابیه و ۵۹ هزار شعبه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

نتایج شمارش آرای انتخابات به روزرسانی می شود.

استان حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی وضعیت داوطلب تعداد کرسی تعداد رای مرحله اول تعداد رای صحیح مرحله اول
آذربایجان غربی سلماس آقای یعقوب رضازاده انتخاب مرحله اول ۱ ۱۹۱۳۳ ۷۷۰۶۹
آذربایجان غربی نقده و اشنویه آقای عبدالکریم حسین زاده انتخاب مرحله اول ۱ ۳۶۰۸۳ ۹۴۷۶۸
اردبیل گرمی و انگوت آقای محمد خوش سیما انتخاب مرحله اول ۱ ۲۰۰۱۹ ۴۵۸۶۲
اصفهان اردستان آقای احمد بخشایش اردستانی انتخاب مرحله اول ۱ ۱۱۲۸۴ ۲۴۸۸۴
اصفهان خمینی شهر آقای محمدتقی نقدعلی انتخاب مرحله اول ۱ ۴۵۷۶۷ ۷۳۱۵۹
اصفهان لنجان آقای حسین رجائی ریزی نامزد مرحله دوم ۱ ۱۱۲۹۵ ۶۱۷۰۴
اصفهان لنجان آقای علی کیانی نامزد مرحله دوم ۱ ۱۰۰۷۳ ۶۱۷۰۴
اصفهان نایین و خور و بیابانک خانم الهام آزاد انتخاب مرحله اول ۱ ۶۴۷۲ ۲۷۶۵۲
اصفهان کاشان و آران بیدگل آقای مصطفی معینی ارانی انتخاب مرحله اول ۱ ۳۶۷۳۴ ۱۱۴۵۴۰
ایلام دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره آقای اسداله چراغی انتخاب مرحله اول ۱ ۳۱۵۹۵ ۷۹۱۸۵
بوشهر دشتستان آقای ابراهیم رضائی انتخاب مرحله اول ۱ ۴۳۶۲۹ ۷۶۰۵۲
بوشهر دشتی و تنگستان آقای غلامحسین زارعی انتخاب مرحله اول ۱ ۲۰۲۵۷ ۷۳۸۵۸
خراسان جنوبی بیرجند، درمیان و خوسف آقای علی مولوی حقیقی نامزد مرحله دوم ۱ ۲۴۲۰۲ ۱۴۳۴۳۰
خراسان جنوبی بیرجند، درمیان و خوسف آقای سیدحسن هاشمی نامزد مرحله دوم ۱ ۲۶۸۰۹ ۱۴۳۴۳۰
خراسان جنوبی فردوس، سرایان، طبس و بشرویه آقای محمد نصیری انتخاب مرحله اول ۱ ۲۵۹۴۳ ۸۶۷۵۳
خراسان جنوبی قائنات و زیرکوه آقای سلمان اسحاقی انتخاب مرحله اول ۱ ۳۳۲۰۰ ۷۲۷۶۹
خراسان جنوبی نهبندان و سربیشه آقای مصطفی نخعی انتخاب مرحله اول ۱ ۳۱۹۴۰ ۵۳۴۶۵
خراسان رضوی تربت‌جام، تایباد، باخزر و صالح آباد آقای عثمان سالاری انتخاب مرحله اول ۱ ۷۶۱۰۲ ۱۵۳۵۸۳
خراسان رضوی خواف و رشتخوار آقای امیر توکلی رودی انتخاب مرحله اول ۱ ۴۸۵۷۵ ۹۹۸۵۳
خراسان رضوی درگز آقای حسین محمدزاده انتخاب مرحله اول ۱ ۱۴۸۹۴ ۳۱۵۷۶
خراسان رضوی سبزوار، جفتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد آقای محمدرضا محسنی ثانی انتخاب مرحله اول ۲ ۴۰۵۶۶ ۱۶۲۷۶۸
خراسان رضوی سبزوار، جفتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد آقای بهروز محبی نجم آبادی انتخاب مرحله اول ۲ ۵۰۶۸۴ ۱۶۲۷۶۸
خوزستان آبادان آقای جواد سعدون زاده نامزد مرحله دوم ۳ ۱۶۴۳۰ ۹۰۱۴۹
خوزستان آبادان آقای سیدامیر موسوی نامزد مرحله دوم ۳ ۱۲۶۷۲ ۹۰۱۴۹
خوزستان آبادان آقای صادق کمائی نامزد مرحله دوم ۳ ۱۵۸۷۵ ۹۰۱۴۹
خوزستان آبادان آقای جلیل مختار انتخاب مرحله اول ۳ ۲۰۵۷۶ ۹۰۱۴۹
خوزستان آبادان آقای سیدمحمد مولوی نامزد مرحله دوم ۳ ۱۳۷۴۳ ۹۰۱۴۹
خوزستان شوش و کرخه آقای محمد کعب عمیر انتخاب مرحله اول ۱ ۳۴۱۱۷ ۹۶۱۹۶
سمنان دامغان آقای علی اکبر علیزاده برمی انتخاب مرحله اول ۱ ۱۱۱۴۷ ۳۵۲۷۲
سمنان سمنان، مهدی شهر و سرخه آقای عباس گلرو انتخاب مرحله اول ۱ ۲۹۴۵۵ ۶۴۶۲۰
سمنان گرمسار و آرادان آقای یاسر عربی انتخاب مرحله اول ۱ ۱۷۶۸۱ ۳۰۹۷۷
سیستان و بلوچستان خاش، میر جاوه، تفتان، بخشهای نصرت آباد و کورین آقای علی کرد انتخاب مرحله اول ۱ ۳۰۴۵۸ ۷۱۸۳۰
فارس آباده، بوانات، خرم بید و سرچهان آقای رحیم زارع انتخاب مرحله اول ۱ ۲۲۵۷۰ ۷۸۵۸۹
فارس اقلید آقای مسلم صالحی انتخاب مرحله اول ۱ ۱۴۲۳۳ ۵۳۲۹۷
فارس فسا آقای حسنعلی محمدی انتخاب مرحله اول ۱ ۱۴۷۳۶ ۶۹۱۵۹
فارس لامرد و مهر آقای سیدموسی موسوی انتخاب مرحله اول ۱ ۲۵۱۶۷ ۸۱۸۱۳
فارس مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد آقای اسفندیار عبدالهی نامزد مرحله دوم ۱ ۱۸۵۹۸ ۱۱۷۴۸۱
فارس مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد آقای سیروس سجادیان نامزد مرحله دوم ۱ ۱۴۵۳۰ ۱۱۷۴۸۱
فارس نی ریز، استهبان و بختگان آقای فرهاد طهماسبی انتخاب مرحله اول ۱ ۳۳۵۱۵ ۸۰۷۰۵
قم قم، کهک و جعفر آباد آقای مجتبی ذوالنوری انتخاب مرحله اول ۳ ۱۴۹۲۸۳ ۳۸۹۷۵۵
قم قم، کهک و جعفر آباد آقای محمدمنان رئیسی انتخاب مرحله اول ۳ ۱۰۵۱۴۷ ۳۸۹۷۵۵
قم قم، کهک و جعفر آباد آقای قاسم روان بخش انتخاب مرحله اول ۳ ۷۸۵۴۵ ۳۸۹۷۵۵
لرستان دلفان و سلسله آقای محمدحسین محمدی انتخاب مرحله اول ۱ ۴۳۴۴۵ ۱۰۹۴۳۵
مازندران آمل آقای رضا حاجی پور انتخاب مرحله اول ۱ ۲۸۴۱۵ ۱۰۱۳۵۶
مازندران بابل آقای حسن حسن نتاج صلحدار انتخاب مرحله اول ۲ ۶۹۰۷۲ ۱۵۸۲۹۶
مازندران بابل آقای احمد فاطمی انتخاب مرحله اول ۲ ۴۰۹۳۸ ۱۵۸۲۹۶
مازندران بابلسر و فریدونکنار آقای علی اصغر باقرزاده انتخاب مرحله اول ۱ ۴۲۲۸۸ ۶۴۷۴۶
مازندران بهشهر، نکا و گلوگاه آقای غلام رضا شریعتی اندراتی انتخاب مرحله اول ۱ ۳۸۰۰۷ ۱۱۳۳۴۲
مازندران تنکابن، رامسر و عباس‌آباد آقای سیدشمس الدین حسینی انتخاب مرحله اول ۱ ۴۵۳۹۸ ۷۰۷۹۳
مازندران نور و محمودآباد آقای عبدالوحید فیاضی انتخاب مرحله اول ۱ ۲۳۲۹۰ ۷۹۷۵۳
مازندران نوشهر، چالوس و کلاردشت آقای کامران پولادی انتخاب مرحله اول ۱ ۲۷۳۴۹ ۹۳۱۶۷
مرکزی تفرش، آشتیان و فراهان آقای ولی اله بیاتی انتخاب مرحله اول ۱ ۱۱۷۳۹ ۳۰۸۶۵
مرکزی خمین آقای محمد بیات انتخاب مرحله اول ۱ ۸۲۵۳ ۳۶۱۵۷
مرکزی محلات و دلیجان آقای محمد جلالی انتخاب مرحله اول ۱ ۵۴۹۳ ۲۱۴۶۹
همدان ملایر آقای احد آزادی خواه انتخاب مرحله اول ۲ ۲۲۸۹۷ ۸۸۲۵۵
همدان ملایر آقای احمد آریائی نژاد نامزد مرحله دوم ۲ ۱۶۶۱۲ ۸۸۲۵۵
همدان ملایر آقای حسین احمدی نامزد مرحله دوم ۲ ۱۶۶۸۷ ۸۸۲۵۵
کردستان بیجار آقای علیرضا زندیان انتخاب مرحله اول ۱ ۱۰۴۰۳ ۳۵۶۹۵
کردستان قروه و دهگلان آقای محمدرسول شیخی زاده انتخاب مرحله اول ۱ ۱۷۴۵۸ ۷۰۱۶۳
کرمان بم، ریگان، فهرج و نرماشیر آقای موسی غضنفرآبادی انتخاب مرحله اول ۱ ۶۸۳۵۴ ۱۳۴۴۶۵
کرمان رفسنجان و انار آقای احمد انارکی محمدی انتخاب مرحله اول ۱ ۵۶۴۹۲ ۱۱۷۲۶۹
کرمان زرند و کوهبنان آقای عبدالحسین همتی سراپرده انتخاب مرحله اول ۱ ۲۸۳۴۴ ۶۴۱۲۶
کرمان سیرجان و بردسیر آقای محمد معتمدی زاده انتخاب مرحله اول ۱ ۵۳۷۱۵ ۱۰۴۳۰۷
کرمان شهر بابک آقای غلامرضا نویدی انتخاب مرحله اول ۱ ۱۸۳۰۲ ۳۳۸۷۶
کرمان کهنوج، منوجان، رودبارجنوب، قلعه گنج، فاریاب و جازموریان آقای منصور شکرالهی انتخاب مرحله اول ۱ ۸۲۵۸۶ ۱۵۸۷۱۲
کرمانشاه سنقر آقای سیدجواد حسینی کیا انتخاب مرحله اول ۱ ۱۱۰۱۲ ۴۳۴۰۶
کرمانشاه کنگاور، صحنه و هرسین آقای وحید احمدی انتخاب مرحله اول ۱ ۳۲۵۷۶ ۹۵۴۸۱
گلستان علی آباد کتول آقای رحمت اله نوروزی انتخاب مرحله اول ۱ ۳۲۷۸۷ ۶۸۴۰۵
گیلان آستارا آقای ولی داداشی انتخاب مرحله اول ۱ ۱۶۴۷۴ ۴۸۴۲۵
گیلان آستانه اشرفیه آقای ابراهیم نجفی اسپیلی انتخاب مرحله اول ۱ ۱۷۴۹۰ ۳۲۶۴۴
گیلان رشت و خمام آقای محمدرضا احمدی سنگر انتخاب مرحله اول ۳ ۳۲۲۷۳ ۱۵۷۹۳۹
گیلان رشت و خمام آقای جبار کوچکی نژادارم ساداتی انتخاب مرحله اول ۳ ۴۵۶۱۴ ۱۵۷۹۳۹
گیلان رشت و خمام آقای مهدی فلاح انتخاب مرحله اول ۳ ۳۴۶۸۲ ۱۵۷۹۳۹
گیلان رودسر و املش آقای محمد علی جانی شوکی انتخاب مرحله اول ۱ ۱۸۵۸۷ ۷۱۷۲۴
گیلان صومعه سرا آقای سعید رحمت زاده پشتیری انتخاب مرحله اول ۱ ۲۴۷۶۰ ۶۰۲۶۰
گیلان طوالش، رضوانشهر و ماسال آقای یاسر اسلام دوست کاربندی انتخاب مرحله اول ۱ ۴۴۱۶۱ ۱۳۹۴۱۱
یزد اردکان آقای مصطفی پوردهقان اردکان انتخاب مرحله اول ۱ ۱۲۲۷۱ ۳۳۶۳۴
یزد مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم، بهاباد و مروست آقای محمدرضا صباغیان بافقی انتخاب مرحله اول ۱ ۲۳۴۸۵ ۸۴۲۱۰
برچسب ها: انتخابات مجلس نتایج رسمی حوزه‌های انتخابی تبریز
ارسال نظر
آخرین اخبار