۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۵
تعداد بازدید: ۱۴۹۸۷۲
کلودیو لوتیتو قصد ندارد غرامت اخراج ساری را بپردازد و از طرفی می‌دانند اکنون در نیمه‌نهایی کوپا ایتالیا حضور دارند و باید پیروز شوند، بنابراین نمی‌خواهند به این هیاهوها دامن بزنند.
کد خبر: ۳۶۳۴۶

ناپولی و فیورنتینا در پی به خدمت گرفتن مائوریتزیو ساری / ایل مساجرو

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، در هفته‌های اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی درباره آینده مائوریتزو ساری و احتمال جدایی او از لاتزیو منتشر شده‌اند و گویا مدیران بیانکوچلستی تاکنون نتوانستند خواسته‌های این سرمربی را برآورده کنند که این باعث نارضایتی او شده است.

به گزارش ایل مساجرو؛ با اعلام لاتزیو و کلودیو لوتیتو آینده مائوریتزیو ساری از سوی این باشگاه در خطر نیست و بنابراین اگر سرمربی 65 ساله بیانکوچلستی را ترک کند، با تصمیم خودش بوده است. لوتیتو قصد ندارد غرامت اخراج ساری را بپردازد و از طرفی می‌دانند اکنون در نیمه‌نهایی کوپا ایتالیا حضور دارند و باید پیروز شوند، بنابراین نمی‌خواهند به این هیاهوها دامن بزنند.

با این حال از همین الان، دو باشگاه در حال بررسی امکان به خدمت گرفتن ساری برای فصل آینده هستند و با توجه به اینکه چه روندی را طی می‌کنند، می‌توانند به‌زودی پیشنهادشان را ارسال کنند. فیورنتینا و ناپولی دو باشگاهی هستند که ابهامات زیادی درباره وضعیت نیمکت‌شان با وینچنزو ایتالیانو و فرانچسکو کالتزونا وجود دارد. ساری بدش نمی‌آید به فلورانس برود اما از طرفی چندان مشتاق حضور دوباره در ناپولی نیست.

با این حال ساری هنوز به پروژه‌اش در لاتزیو علاقه‌مند است اما می‌خواهد اعتماد و حمایت بیش‌تری از سوی مالک و مدیران باشگاه داشته باشد و ترکیب تیمش در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی، تقویت شود.

 

برچسب ها: سری آ لاتزیو مائوریتزیو ساری فیورنتینا نقل و انتقالات فیورنتینا
ارسال نظر
آخرین اخبار