۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۲
تعداد بازدید: ۱۱۶۲۵۷۴
فدراسیون تنیس با هدف تعمیم و توسعه این رشته ورزشی، شرایط ویژ‌ه‌ای ‌را برای تمرینات شخصی قهرمانان و ورزشکاران تنیس فراهم کرد.
کد خبر: ۶۳۹۱

فراهم شدن شرایط ویژ‌ه‌ برای ورزشکاران تنیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط به نقل از سایت فدراسیون تنیس، یکی از دغدغه‌های این فدراسیون در چندسال اخیر به موضوع گران شدن زمین‌های ورزشی بازمی‌گشت. این فدراسیون از مدت‌ها قبل با هدف ارزان ‌شدن این رشته ورزشی، راهکارهای مختلف را مورد بررسی قرار داد که در نخستین گام مقرر شد مرکز ملی تنیس، تسهیلات ویژه‌ای را برای قهرمانان و ورزشکاران این رشته در نظر بگیرد.

بر این اساس 100 نفر اول رنکینگ کشوری در دو بخش دختران و پسران در تمامی رده‌های سنی می‌توانند از ساعت 8 تا 15 و در طول ایام هفته، با قیمت 150 هزار تومان زمین در اختیار بگیرند و به تمرینات شخصی خود بپردازند.

اردوهای آماده‌سازی تیم‌های ملی تنیس همچنان به‌صورت رایگان، با امکانات و ‌تسهیلات اردویی ویژه برگزار خواهد شد.

از سویی دیگر بسیاری از مسئولان باشگاه‌های تنیس جهت شرکت در این پویش به فدراسیون اعلام آمادگی کرده و درصدد هستند با ارائه راهکارهای دیگر، شرایط مختلف و بستر مناسبی را برای توسعه این ورزش در دستور کار قرار دهند که کارهای کارشناسی آن در دست اقدام است، فدراسیون تنیس کشورمان نیز آماده همکاری کامل با آنهاست و از این حرکت در راستای تعمیم و توسعه ورزش تنیس استقبال می‌کند.

برچسب ها: تنیس فدراسیون تنیس مسابقات تنیس
ارسال نظر
آخرین اخبار