۲۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۴
تعداد بازدید: ۷۲۶۰۴۸
رییس هیأت فوتبال استان تهران گفت: استعدادیابی رده های پایه به طور کامل در کشور برگزار می شود و سپس اردوهای جامع برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۶۵۶۱

معرفی ۳۴ بازیکن برای حضور در تست نهایی استان/ استعدادیابی به طور کامل برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، میرشاد ماجدی عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال که جایگاه ریاست هیأت فوتبال استان تهران را نیز بر عهده دارد با مثبت ارزیابی کردن رقابت‌های جام رمضان در پایتخت که پس از وقفه ۱۲ ساله از سر گرفته شد، گفت: از همه همکارانم در هیات فوتبال و دیگر ارکان که در برگزاری جام رمضان (شهدای چوار) کمک کردند قدردان می کنم. به شخصه کمترین نقش را در برگزاری جام رمضان داشتم.

او افزود: مشکلات پس از ۱۲ سال زیاد بود اما عزم خود را جزم کردیم تا این اتفاق بیفتد. شک نکنید این راه ادامه دارد و اتفاقات خیلی خوبی در سال‌های پیش رو رخ خواهد داد.

ماجدی درباره توجه ویژه وزیر ورزش به فوتبال پایتخت تصریح کرد: او با حضورش در بازی پایانی نشان داد تا چه اندازه به ورزش اهمیت می‌دهد. همچنین از مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال که با علاقه بسیار در بازی نهایی حاضر شدند، باید قدردانی کنم. همه تلاش ما این بود یک یادگاری کوچک برای شهدای چوار در تاریخ باقی بگذاریم. این تورنمنت مزین به نام این عزیزان بود و امیدوارم در سال‌های آینده رقابت‌های فوتسال جام رمضان با گستردگی بیشتری برگزار شود.

رییس هیأت فوتبال استان تهران درباره معرفی ۳۴ بازیکن برای حضور در تست نهایی استان برای حضور در اردوهای تیم فوتبال زیر ۲۰ سال کشور خاطرنشان کرد: اینها منتخبان نهایی استان تهران نیستند بلکه منتخب مربیان رده جوانان تیم‌های لیگ برتری تهران هستند.

ماجدی افزود: بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر را قبلا تست گیری کردیم که از بین آنها نفراتی انتخاب شدند. حالا مربیان شاغل در رده جوانان فوتبال تهران نیز با درخواست بنده دست به کار شدند و بازیکنان منتخب خود را اعلام کردند تا از آنها هم استفاده کنیم.

رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال یادآور شد: اردوهای جامع را پس از برگزاری کامل استعدادیابی در تمام شهرهای کشور برگزار خواهیم کرد که جزو تصمیم گیری های بعدی در آینده‌ای خیلی نزدیک است./ مهر

برچسب ها: فوتبال میرشاد ماجدی استعدادیابی
ارسال نظر
آخرین اخبار