۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۲
تعداد بازدید: ۸۶۰۶۳
کسانی که از بیت‌کوین متنفر هستند، با تمسخر اعلام می‌کنند که آماده مشاهده آگهی مرگ بیت‌کوین هستند؛ این در حالی است که بسیاری از شاخص‌های تکنیکال حاکی از این است که محدوده قیمت فعلی می‌تواند منطقه بسیار مناسبی به‌منظور سرمایه‌گذاری باشد.
کد خبر: ۱۶۴۵۴
نویسنده : مجتبی آزادیان

ریزش قیمت بیت‌کوین؛ انتظار سقوط بیشتر یا بهترین زمان برای خرید؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، کسانی که از ارز دیجیتال بیت‌کوین به عنوان پادشاه رمزارز‌ها متنفر هستند، با تمسخر اعلام می‌کنند که آماده مشاهده آگهی مرگ بیت‌کوین هستند؛ این در حالی است که داده‌های آماری درون زنجیره‌ای و همچنین سایر شاخص‌های تکنیکال حاکی از این است که محدوده قیمت فعلی می‌تواند محدوده و منطقه بسیار مناسبی به‌منظور سرمایه‌گذاری باشد و بسیاری از فعالان بازار ارز‌های دیجیتال بر این باور هستند که اکنون بهترین زمان برای خرید بیت‌کوین و سایر ارز‌های دیجیتال پس از حدود یک سال و نیم و از ابتدای سال ۲۰۲۱ میلادی است.

پیتر شف یکی از منتقدان بسیار سرسخت رمزارز بیت‌کوین با انتشار پستی در حساب توییتری خود نوشته است: اگر بیت‌کوین توانسته ۷۰ درصد از رکورد ۶۹ هزار دلاری خود فاصله بگیرد و به زیر ۲۱ هزار دلار سقوط کند، به همین راحتی هم می‌تواند ۷۰ درصد دیگر کاهش یابد و به ۶ هزار دلار برسد و فشار فروش اجباری را تصور کنید که همزمان با این موج فروش گسترده رخ می‌دهد. با این اوصاف، قیمت بیت‌کوین ممکن است به ۳ هزار دلار هم برسد.

با این وجود جامعه بیت‌کوین با استناد به بسیاری از شاخص‌ها و معیار‌های قدرتمند درون‌زنجیره‌ای و تکنیکال مانند میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ای و همچنین ارزش بازار به ارزش تحقق یافته (MVRV) قویاً بر این باور هستند که بیت‌کوین در محدوده فعلی می‌تواند نقطه‌ای مناسب برای خرید پله‌ای این ارز دیجیتال باشد.

برچسب ها: بیتکوین بیت کوین رمزارز رمزارزها بازار رمزارزها ارز دیجیتال
ارسال نظر
آخرین اخبار