۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۳
تعداد بازدید: ۶۰۶۶۴
آن‌گونه که به نظر می‌رسد، اقدامات حمایتی ایلان ماسک از رمزارز دوج‌کوین در این سطح متوقف نخواهد شد و این کارآفرین دوباره به این موضوع که شرکت‌هایش موارد استفاده از دوج‌کوین را گسترش خواهند داد، تأکید کرده است.
کد خبر: ۱۶۶۸۲
نویسنده : مجتبی آزادیان

ایلان ماسک همچنان از دوج‌کوین قاطعانه حمایت می‌کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، ایلان ماسک، کارآفرین مشهور و مالک تسلا و اسپیس ایکس پیش از نخستین میزبانی خود در «Saturday Night Live» که در اوایل ماه مِه سال ۲۰۲۱ برگزار شد، خود را «پدر دوج» نامید.

پخش این برنامه بسیار پرطرفدار ایلان ماسک همانطور که پیش‌بینی می‌شد، اصلی‌ترین عامل و یا بهت بگوییم صدرنشین عواملی شد که بر صعود خارق‌العاده دوج کوین تأثیر گذاشتند و قیمت این ارز دیجیتال بسیار بالا و تا ۰.۷۳ دلار رفت.

اما اکنون این میم‌کوین از رکورد ۰.۷۳ دلاری خود حدود ۹۲.۳۳ درصد سقوط کرده است و پس از بازدهی بسیار زیادی که برای سرمایه‌گذاران اولیه خود داشت، به یکی از بدترین آلت‌کوین‌ها در بازار رمزارز‌ها تبدیل شده است؛ اما همچنان حتی اصلاح قیمت قابل توجه دوج کوین هم تأثیری بر حمایت ایلان ماسک از این میم‌کوین نداشته است.

شرکت تسلا که بزرگ‌ترین سازنده خودرو‌های الکترونیکی در جهان است، در اوایل سال ۲۰۲۲ امکان خرید کالا به‌وسیله رمزارز دوج‌کوین را برای مشتریان خود فراهم کرد. علاوه بر این مالک تسلا همچنین تأیید کرد که اسپیس ایکس (SpaceX) دیگر شرکت تحت مالکیت ایلان ماسک، نیز دوج‌کوین را به‌عنوان گزینه پرداخت برای کالا اضافه خواهد کرد.

آن‌گونه که به نظر می‌رسد، اقدامات حمایتی ایلان ماسک در این سطح متوقف نخواهد شد و این کارآفرین دوباره به این موضوع که شرکت‌هایش موارد استفاده از دوج‌کوین را گسترش خواهند داد، تأکید کرده است.

به گزارش آنا، دوج‌کوین با وجود از دست دادن بخش زیادی از ارزش خود، همچنان دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار کریپتو کارنسی است.

برچسب ها: ایلان ماسک دوج کوین رمزارز رمزارزها بازار رمزارزها ارز دیجیتال
ارسال نظر
آخرین اخبار