۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۱
تعداد بازدید: ۵۷۴۱۱
یکی از تحلیلگران سرشناس حوزه ارز‌های دیجیتال، یک الگوی گاوی را در نمودار بیت‌کوین مشاهده کرده که بر اساس آن، رشد بی‌سابقه‌اى را براى بیت‌کوین پیش‌بینی کرده است.
کد خبر: ۱۹۲۴۲
نویسنده : مجتبی آزادیان

بیت‌کوین مى‌تواند سطح ۴۸ هزار دلارى را پس بگیرید؟!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، یکی از تحلیلگران سرشناس حوزه ارز‌های دیجیتال، یک الگوی گاوی را در نمودار بیت‌کوین مشاهده کرده که بر اساس آن، رشد بی‌سابقه‌اى را براى بیت‌کوین پیش‌بینی کرده است.

البته تحلیل‌گران توئیتر پیش‌بینى کردند که تلاقی عوامل اقتصادی و تصمیمات سیاسی می‌تواند قیمت بیت‌کوین را با وجود رکود اقتصادی افزایش دهد.

تحلیل‌گر معروف کارل رانفلت (Carl Runefelt) معروف به دِ مون (the Moon)، ویدئوی جدیدی را از بیت‌کوین منتشر کرد و به عقیده او سطح ۱۹ هزار و ۶۰۰ دلاری کف قیمتی اصلی بیت‌کوین است.

وى از احتمال آغاز روند گاوی و بازگشت بیت‌کوین پس از رسیدن آن به کف ۱۹ هزار و ۶۰۰ دلاری ابراز امیدوارى کرد که اثر این روند در درازمدت، مسیر بیت‌کوین را برای یک رالی عظیم تا سطح ۴۸ هزار دلاری فراهم می‌کند.

البته شاخص ترس و طمع بیت‌کوین، معیاری که احساسات بازار نسبت به بیت‌کوین را مى‌سنجد، به تازگی از حالت ترس خارج شده و به حالت خنثی وارد شده است.

برچسب ها: بیتکوین بیت کوین رمزارز رمزارزها بازار رمزارزها ارز دیجیتال
ارسال نظر
آخرین اخبار