۰۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۷
تعداد بازدید: ۱۴۹۳۵۸
داورزنی با بیان این‌که برخی گزینه‌ها قرارداد همکاری با تیم‌های مختلف ملی و باشگاهی دارند و از فدراسیون فرصت خواستند تا موضوع قرارداد تمام وقت را بررسی کنند و با مسئولین تیم‌های خود صحبت کنند، گفت: در جلسات آنلاین برای برنامه 5 ساله والیبال ایران بحث و گفتگو می کنیم.
کد خبر: ۳۴۹۱۰

داورزنی: تمام گزینه‌ها را بررسی می‌کنیم و زمان طلایی را از دست نمی‌دهیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، محمدرضا داورزنی درخصوص پروسه انتخاب و معرفی سرمربی آینده تیم ملی مردان ایران اظهار داشت: تا کنون به صورت مستقیم و غیر مستقیم با گزینه‌هایی مختلفی مذاکره کردیم و گاها جلسات مشورتی نیز آن‌ها برگزار کردیم.

رئیس فدراسیون والیبال تصریح کرد: برایمان مهم است که سرمربی تیم ملی والیبال ایران با توجه به شرایط حساسی که پیش رو داریم به صورت کامل و تمام وقت در اختیار تیم ملی باشد تا تمرکز کافی برای اجرای برنامه‌های خود داشته باشد. صرفا به دنیال یک نام بزرگ نیستیم و به همه اعلام کردیم که با اصلاحا بیزینس کوچ یعنی کسی که مربیگری شغلش باشد، موافق نیستیم.

وی ادامه داد: قصد نداریم برای پایین آوردن ریسک و خدای ناکرده باخت‌ها پشت یک نام بزرگ پنهان شویم. به دنبال مربی هستیم که والیبال ایران را در مسیر سخت صعود به المپیک ۲۰۲۴ و حتی سکوی المپیک ۲۰۲۸ هدایت کند و با توجه به اهداف‌مان گزینه نهایی را انتخاب می‌کنیم.

داورزنی با بیان این‌که برخی گزینه‌ها قرارداد همکاری با تیم‌های مختلف ملی و باشگاهی دارند و از فدراسیون فرصت خواستند تا موضوع قرارداد تمام وقت را بررسی کنند و با مسئولین تیم‌های خود صحبت کنند، گفت: در جلسات آنلاین برای برنامه 5 ساله والیبال ایران بحث و گفتگو می کنیم وسطح این جلسات اینقدر مهم و بالاست که حتی از پیازا و استویچف برای رسیدن به سکوی المپیک 2028 لس آنجلس مشورت گرفتیم و نکات مهم و استراتژی خوبی را پیشنهاد داده است. استویچف هم گفت حتی اگر همکاری من با تیم ملی ایران محقق نشود، من همیشه به فدراسیون والیبال ایران که در آن به جای عکس های یادگاری اهداف و آرمان های اهمیت دارد، احترام می گذارم.

رئیس فدراسیون والیبال تاکید کرد: به دقت تمامی گزینه‌ها را بررسی می‌کنیم و حتی شاید در روزهای آینده گزینه‌های جدیدی را به این فهرست منتخب اضافه کنیم و پس از مذاکره و گرفتن برنامه‌ها بر اساس معیارهایی چون قدرت مدیریت مربی، دانش فنی به روز، هوش بالا، برنامه استراتژی حرفه‌ای، شناخت کافی از والیبال ایران، شناخت کامل از رقبای ایران و از همه مهمتر انگیزه بالای مربی برای رسیدن به موفقیت که در کمیته فنی بررسی و مصوب شد، چند گزینه معرفی می‌کنیم.

وی تصریح کرد: در نهایت بدون هیچ عجله‌ای و فشاری در زمان طلایی انعقاد قرارداد با مربیان بزرگ دنیا، گزینه نهایی خود را انتخاب و معرفی می‌کنیم تا سرمربی آینده تیم بالافاصله و در سریعترین زمان ممکن کار خود را با تماشای لیگ برتر و دسته یک و همچنین مشاهده عملکرد لژیونرهای ایرانی سراسر دنیا آغاز کند و برنامه‌های خود را برای صعود به المپیک و قرارگیری بر روی سکوی المپیک را آغاز کند.

داورزنی در پایان گفت: مردم مطمئن باشند که بهترین گزینه را برای تیم ملی والیبال مردان ایران برای صعود به المپیک و قرار گرفتن بر روی سکوی المپیک انتخاب خواهیم کرد. اما این فدراسیون است که شرایط را تعیین می‌کند و می‌خواهیم بهترین گزینه را برای رسیدن به اهداف والیبال ایران انتخاب کنیم.

/فارس.

برچسب ها: والیبال رضا داورزنی فدراسیون والیبال
ارسال نظر
آخرین اخبار