۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۳
تعداد بازدید: ۳۳۶۲۱۱
بازی‌های دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده پیگیری می‌شود.
کد خبر: ۳۶۱۱۱

بایرن مونیخ دست خالی به خانه برگشت/ پاری‌سن‌ژرمن به مرحله یک چهارم نهایی نزدیک شد

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خطوط، در دومین شب از بازی‌های دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (چهارشنبه) از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران دو بازی همزمان برگزار شد که در یکی از آن‌ها در ورزشگاه المپیکوی شهر رم، تیم فوتبال لاتزیو موفق شد رقیب نامدار خود بایرن مونیخ را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.

در این بازی که بایرن مونیخ از دقیقه ۶۷ آن با اخراج مدافعش دایو اوپامکانو ۱۰ نفره به کارش ادامه داد، چیرو ایموبیله از روی یک پنالتی آشکار که حاصل خطای اوپامکانو بود، در دقیقه ۶۹ دروازه میهمان آلمانی را باز کرد. همین گل در نهایت باعث ثبت نخستین شکست اروپایی این فصل بایرن مونیخ شد.

در دیگر بازی که در ورزشگاه پارک دو پرنس شهر پاریس برگزار شد، تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن میهمان اسپانیایی خود رئال سوسیه‌داد که شگفتی‌ساز مرحله گروهی مسابقات بود را با نتیجه ۲ بر صفر از پیش رو برداشت.

پس از ۴۵ دقیقه تلاش بی‌ثمر دو تیم برای شکست قفل دروازه‌ها در نیمه نخست، در دقیقه ۵۸ سرانجام این قفل به دست کیلیان امباپه شکسته شد. پس از او بردلی بارکولا در دقیقه ۷۱ اختلاف را به دو برابر افزایش داد تا نماینده فرانسه با اندوخته‌ای قابل توجه برای بازی برگشت که سه هفته دیگر در اسپانیا برگزار خواهد شد، آماده شود.

بازی‌های دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده پیگیری می‌شود.

/آفتاب نیور.

 
 
برچسب ها: لیگ قهرمانان اروپا بایرن مونیخ پاری سن ژرمن فوتبال
ارسال نظر
آخرین اخبار